Mājas lapa Ceļojumi SIEVIEŠU SVĒTCEĻOJUMS - Dievmātes pēdās Izraēlā - Aprīlis, 2020
SIEVIEŠU SVĒTCEĻOJUMS - Dievmātes pēdās Izraēlā - Aprīlis, 2020 Drukāt E-pasts
jerusalem-600x450SIEVIEŠU SVĒTCEĻOJUMS - Dievmātes pēdās Izraēlā
Aprīlis (pirms Lieldienām), 2020


Svētceļojumā Dievmātes pēdās Izraēlā dosimies pa vietām, kas svarīgas sievietei, mātei, meitai. 

Lūgšanu vietās, kurās ir vairāku tūkstošu gadu svētības spēks, gan vērosim, gan pateiksimies par iespēju, dažās no vietām atstāsim savu piedošanu, dažās lūgsim svētību.

Dienas sākums un vakara noslēgums noritēs ar meditēšanu. Dalībniecēm, kurām meditēšanas prakse nav vispār, lūgums par to informēt pieteikšanās brīdī, lai labāk sagatavotos šim svētceļojumam.

Mēs dosimies zināmās un pavisam no tūristiem noslēgtās vietās, kurās ar savu svētību ir dalījušies arī apgaismoti cilvēki šajos laikos.

Ieteicams - lai sagatavotos 2020.gada svētceļojumam, lūgums pēc iespējas laicīgāk katru savu dienu un vakaru sākt un noslēgt ar lūgšanu, pateicoties Dievmātei par klātbūtni ikdienā.

Svētceļojuma ir jābūt atvērtai:
- sevis novērošanai, izpētei un pieņemšanai,
- situācijām kā mācībstundām,
- meditēšanai un ar interesi par to,
- skolotāju ieteikumiem (ja tādi ir),
- labam fiziskās un mentālās veselības stāvoklim, lai spētu piedalīties retrītā,
- pret kristiešu svētvietām, neatkarīgi no reliģiskās piederības.

Svētceļojumu vada: Daiga Konošonoka/ Sananda

Daiga/ Sananda:
"Izraēla ne bez pamata ir bijusi Dievmātes un Jēzus piedzimšanas vieta. Lai mēs izjustu harmoniju, dzīves laikā ir būtiski rast saikni starp Dieva doto ķermeni, savu prātu un dvēseli. Mēs nedodamies uz Izraēlu ātrāk, jo tieši šāda veida trīsvienības gads ir mūsu svētceļojuma gads. Lai pietuvotos izjustākai svētībai, mēs veltīsim laiku meditēšanai un sieviešu sarunām. Ja kāda vēlēsies, būs iespējama arī dažu dienu vai pāris stundu (atkarībā no vajadzības) individuāla klusēšanas prakse. Mēs atklāti, ar mīlestību un pateicību ielūkosimies sevī, lai spētu atvērties jaunam garīgās pilnveides līmenim, atgriežoties mājās."

Papildus informācija 2019.gada martā.