Mājas lapa Informācija
Informācija
GONGU MEDITĀCIJA - Dvēseles aicinājums - 20.,30.jūlijs, 17.augusts Drukāt E-pasts

gongs_dveselesGONGU MEDITĀCIJA
Dvēseles aicinājums


20.jūlijā, pirmdien, plkst.18.30 - 20.00
30.jūlijā, ceturtdien, plkst.18.30 - 20.00
17.augustā, pirmdien, plkst.18.30 - 20.00

Gongs ir sens meditatīvs vibroakustisks instruments, kas gadu tūkstošiem izmantots, lai dziedinātu un harmonizētu ķermeni, dvēseli un garu, atjaunotu iekšēju līdzsvaru, vienotību un veselumu, un vadītu cilvēku pretim savas dziļākās būtības apjausmai.

Gremdēšanās gonga skaņu vibrācijās palīdz sasniegt dziļu relaksāciju, atlaist prāta un priekšstatu kontroli pār uztveri, atbrīvoties no nosprostojumiem fiziskajā, emocionālajā un psihiskajā līmenī, mierpilni ļauties Augstākajai Gudrībai un iekšējai transformācijai. Tā vedina uz satikšanos ar Dievišķo realitāti un nodomu sevī.

Gongu un pavadošo vibroakustisko instrumentu skaņas dziednieciskās un harmonizējošās iedarbības rezultātā tiek atmodinātas iekšējās rezerves un radošums, stiprināta imūnsistēma un veicināta organisma pašatveseļošanās, vairojas prieks un enerģija.

Meditāciju vada: meditācijas pasniedzēja un gongu meistare Linda Straume.

Dalības maksa: EUR 15
Bērniem, sākot no zīdainīšu vecuma līdz 12 gadiem, EUR 4.50
Pieteikšanās pa tālruni 26555060

Daya Yoga studijas
Skaņas un vibrācijas dziedniecības centrs
Stabu iela 51/2, Rīga

 
SIEVIETES SPĒKA vakari - 23.jūlijs - Ko darīt ar sevis salīdzināšanu ar citiem, paškritiku. Ko sev atņemam? Drukāt E-pasts

woman_happy_plava

SIEVIETES spēka vakari
katra mēneša 2. un 4.
ceturtdienā, plkst.18.00 - 20.00

23.jūlija tēma - Ko darīt ar sevis salīdzināšanu ar citiem, paškritiku. Ko sev atņemam?

13., 27.augustā
u.t.t.

Nodarbības sievietēm, kas domātas jebkura vecuma būtnei. Tās var apmeklēt pēc izjūtas jebkurā no datumiem vai regulāri, bagātinot savu iekšējo pasauli.

Ir laiks piedzīvot savu dzīvi, izbaudīt tās iespējamās garšas, lai izvēlētos tieši to, kas atbilst sirds ilgām. Lai ikdiena ir jauns sākums dzīves piedzīvojumam.

Ielūkošanās savas dvēseles viedumā arvien dziļāk un dziļāk ir nebeidzams process. Līdz esi apmierināta ar to, kas notiek ārpus tevis, jo tas ir stāsts par tevi pašu.

Viss, kas noticis, ir mūsu izvēļu rezultāts. Spēcināsim sevi, lai ikdienas notikumus transformētu ar mīlestību, apzinoties, ka esi vienmēr MĪLĒTA!

sarmite_smiteTēmas par kurām runāsim, praktizēsim:
- Sapratne attiecību virpulī, kuri uzdevumi ir mūsu, kuri ne.
- Kā iegūt iekšējo līdzsvaru, atšķirot domas no sevis pašas, izbeidzot ar tām identificēties.
- Uzskatu un pārliecību revidēšana, atstājot tās, kas atpazīst mūsu iekšējo pašvērtējumu, nevis ego uzlikto.
- Iekšējo un ārējo vēlmju saskaņošana, sajūtot savu ķermeni un tā impulsu.
- Kā sekot savai iekšējai balsij, kā atļaut sev to sadzirdēt, just un zināt.
- Ko darīt ar sevis salīdzināšanu ar citiem, paškritiku, ko sev atņemam.
- Atrast un pastiprināt savu spēka avotu.
- Dziļi caur sajūtām piedzīvojot šeit un tagad būšanu savā esībā, ne teorētiskā zināšanā.
- Kā laime ienāk attiecībās, ja zinām, kas esam, veidojot savu iekšējo pasauli mīlestības enerģijās.
- Mīlestības jēdziens. Kā to paplašināti izjust, kā nepazaudēt sevi.
- Kāpēc sievietei veidot pievilcīgu enerģētiku, ko tā dos pašai un satiktajiem.
- Pieņemt - ko tas nozīmē, kā uz tā nepaklupt.

Katrā nodarbībā MEDITĒSIM, praktizēsim, runāsimies, dalīsimies, atbalstīsim, smiesimies, lai pēc tās justu sevī svētības sajūtu - vieglu, vienkāršu un tīru. Justu savu PATIESO daļu.

Tēmas arī atnāks mums, kopā esot, - tieši šobrīd risināmas un piedzīvojamas, dziļi un personīgi katrā no mums. Dzīve notiek un, esot tās plūsmā, saskaramies ar palikušajiem Ego krikšiem, nevis, lai nosodītu sevi vai otru, bet satiktu sevi vaigu vaigā.

Lūgums līdzi ņemt: pierakstu kladi un rakstāmo, siltas zeķītes. Ājurvēdas tēja būs!

Nodarbības vada: personīgās izaugsmes pasniedzēja, sertificēta regresijas terapeite Sarmīte Šmite
Dalības maksa: EUR 15 Mēneša abonements EUR 24
Lūgums pieteikties studijā pa tālruni 26555060

ATSAUKSMES NO MEITENĒM PAR SARMĪTI UN NODARBĪBĀM

"Strādāt ar Sarmīti ir viegli un patīkami. Cilvēcīga, sirsnīga, vieda un ar plašām zināšanām dažādās jomās, ko veiksmīgi sakombinē, lai radītu vislabāko risinājumu konkrētajam cilvēkam un situācijai. Vadītas meditācijas, darbs ar savām zemapziņas daļām, savas labākās versijas apzināšanās, sevis iepazīšana, pieņemšana, atbildes uz sev sarežģītiem jautājumiem, personīgā izaugsme, intuīcija, saikne ar Dievišķo ir tikai daļa no Sarmītes metožu lādes. Jebkuram cilvēkam, kurš vēlas labāk saprast sevi un augt, noteikti iesaku tikšanos individuāli vai grupā. Tā ir gaiša pieredze ar paliekošu vērtību un lielisku pēcgaršu," S.

"Sarmīte ir ka plūstoša upe, kas ir mierīga un piepilda ar enerģiju un lietu kārtību kas nosaka mūsu iekšējo pasauli. Sarmīte palīdz sakārtot lietas pēc mīlestības likumiem, kas ir galvenais iemesls tam lai mēs dzīvotu un izpaustu savu sievišķību saviem mīļajiem cilvēkiem un vīrietim. Sarmīte ar savu plūstošo upes enerģiju sakārto VISU pēc vieglas sievišķīgas enerģijas, kas palīdz mums dzīvot. Paldies viņai par VISU ko viņa ir sniegusi man," SANDRA

"Sarmīte – kādu posmu dzīvē ejam kopā. Ienāca manā dzīvē kā skolotāja. Tik ļoti pati, tik ļoti blakus, tik ļoti atbalstoša un redzoša ne pa virsu – dziļumā. Skaistas Dvēseles cilvēks šeit uz planētas Zeme. Paldies, ka ienāci un esi manā dzīvē – vienmēr uzklausoša, atbalstoša, kura nesavtīgi dalās ar to, ko patiesi izjūt caur sevi un tas parasti ir tik ļoti laikā un vietā, trāpīgi kā naglai uz galvas!" DAIGA

"Gribētos pateikt lielu paldies lieliskajai personības izaugsmes trenerei Sarmītei Šmitei. Ļoti profesionāls, zinošs un dzīves gudrs pasniedzējs ar ļoti dziļu skatījumu uz dažādām lietām. Lielisks profesionālis, kuru piepilda tik daudz mīlestības un maiguma, ko nevar nejust viņas nodarbībās un individuālajās konsultācijās. Liels paldies, ka esmu Jūs sastapusi savā dzīves ceļā un man bija iespēja pabūt Jūsu brīnišķīgajā harmonijas laukā.," Ar cieņu, Marina
"Ja vēlies būt mīlestībā, atrast dzīvē jēgu un iet pa dzīvi ar paceltu galvu pie sevis, tad saskarsmē ar Sarmīti un pašam ar sevi strādājot var saņemt šo fantastisko sajūtu. Sarmītei ir talants būt iedvesmojošai, vadīt uz augšu, uz priekšu caur dzīves labirintiem," DAGNIJA
 
DZIEDINOŠĀ PRAKSE - Enerģijas atjaunošana - trešdienās Drukāt E-pasts

cakru_harmonizesanaKundalini joga:
DZIEDINOŠĀ PRAKSE - Enerģijas atjaunošana

trešdienās, plkst.18.00 - 19.30

Šī nodarbība īpaši domāta tiem, kuri vēlas atgriezties vai būt sākotnējā, harmoniskā dabiskās veselības stāvoklī!

SVARĪGI: nodarbības domātas jebkura vecuma dalībniekiem! Un tām var pievienoties JEBKURĀ laikā, ja tev svarīgas psihoemocionālās sajūtas un fiziskā ķermeņa veselība.

Nodarbībās:
- mācīsimies pārvaldīt savu enerģiju;
- izzināsim, kā tā ķermenī kustas un kur;
- izmantosim senas un iedarbīgas jogas, meditācijas tehnikas,
- akupresūras punktus,
- uzzināsim kādas ēteriskās eļļas izmantot,
- ar kādu apģērba krāsu spēcināt vizuālo uztveri
- kādus akmeņus varam izmantot enerģijas līdzsvarošanā.

15.jūlijs - Savienošanās ar augstāko cilvēka garīgā potenciāla virsotni, apvienošanās ar dievišķo, iekšējas svētlaimes izjušana un apskaidrības stāvoklis.

Nodarbību vada: starptautiski sertificēta jogas pasniedzēja un masiere Ram Dharam Kaur/ Dagnija Dilāne

Dalības maksa: EUR 9.50 Pieejami abonementi, sākot no EUR 6.25 par nodarbību.
Lūdzam pieteikties iepriekš pa studijas tālruni 26555060

Mīļi aicināti iepazīt un spēcināt sevi no jauna!

 
GONGA MEDITĀCIJA TAVĀ MĀJĀ - 17.,19.jūnijs Drukāt E-pasts
daya_yoga_logo_1-bgongsGONGA MEDITĀCIJA17.jūnijā, trešdien, plkst.19.00 - 19.50
19.jūnijā, piektdien, plkst.19.00 - 19.50

Ir iespēja baudīt Gongu varenās balss skanējumu tev ierastā vidē mājā (atpūtas krēslā, gultā) vai kur vien sirds kāro - savā spēka vietā, lauku pļavā, mežā, pie jūras. Ja esi ārpus Latvijas, arī tad aicināts pievienoties!

Reiki un Gongu Meistare, mākslas terapeite, dziedniece Izabella Reuta ar gonga enerģiju prot sasniegt jebkuru attālumu. Viņas pieredze vairāk kā 20 gadu garumā devusi patiesu Meistara cienīgu prasmi. Katra meditācijas reize sasniedz cilvēku tā brīža vajadzības un dziedina fiziski, emocionāli, nomierina vai pozitīvi uzlādē.

IEPLĀNO

Gonga meditācija ir skaņas terapija, tāpēc pēc tās ieteicams nesteigties, dzert daudz šķidruma un ieiet dušā, noskalojot izvadītos toksīnus un emocijas.

ZOOM

Nosūtīsim tev uz e-pastu pieejas kodu un adresi, kur Zoom.us platformā tiksimies, kā arī pamācību, kā sagatavoties un piedalīties meditācijā. Pieslēdzies laicīgi un ieslēdz skaņu! Video nav nepieciešams. Ja pieslēgsies no telefona, tad aicinām jau laicīgi ieinstalēt Zoom App

DALĪBAS MAKSA

EUR 11 (viena meditācija)

APMAKSAS NOSACĪJUMI

1) dalības maksa jāsamaksā bankas kontā vēlākais 2 dienas iepriekš pirms meditācijas. NORĀDOT: Gongs, dalības datumu, savu e-pastu.

PIEEJAS KODS

ZOOM kods tiks nosūtīts uz norādīto e-pastu 1 dienu iepriekš.

Konts:
Biedrība "Daya joga centrs"
Reģ.nr. 40008169012
„Swedbank" AS
HABALV22
LV90HABA0551029942685

 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 Nākamā > Beigas >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL