Jaunumi 2
AKCIJA - Indijas masāžu komplekss mundrumam - līdz 30.jūnijam Drukāt E-pasts

masaza_indijaAKCIJA - Indijas masāžu komplekss mundrumam
līdz 30.jūnijam


Masāžu komplekss apvieno divas senas Indijas masāžas - vienu no Indijas pieprasītākajām masāžām pasaulē, kas spēcīgi ārstē ar muguru saistītās problēmas, un atslābinošu pēdu masāžu.

Senie austrumu gudrie uzskatīja, ka cilvēks ir tik jauns, cik vesels viņa mugurkauls. Masāža stiprina mugurkaula veselību, uzlabo asinsriti visā ķermenī un pašsajūtu, kā arī noņem stresu un sasprindzinājumu. Tā regulē organisma fizioloģiskos procesus, noņem hronisku nogurumu, paaugstina vitālo dzīvības enerģijas līmeni ķermenī, izvada no organisma uzkrātos toksīnus, atbrīvo no bezmiega, muguras un galvas sāpēm. Šī masāža palīdz cilvēkam labāk saprast un apzināties savu vietu pasaulē.

Pēdu masāža ir ļoti patīkama un atslābinoša! Pēdas izbauda eļļu mīkstinošās un barojošās īpašības. Savukārt dabīgās ēteriskās eļļas apvij ar aromātu un iedarbojas uz organismu kopumā. Masāžas laikā pēdas izvingrina un izmasē pa punktiem un kanāliem atbilstoši visam ķermenim. Pēc masāžas kājas kļūst vieglākas, ķermenis mundrāks un prāts mierīgāks!

Mīļi gaidīti labsajūtas un senā vieduma pasaulē!

Masāžas ilgums: 1 stunda
Akcijas cena: EUR 28
Lūdzam iepriekš pierakstīties pa tālruni 26555060

 
NODARBĪBA - Joga/pilates muguras veselībai ar meditāciju un gongu - 15.jūnijā Drukāt E-pasts

muguras_jogas_diena_1NODARBĪBA
Joga/pilates muguras veselībai ar meditāciju un gongu

15.jūnijā, sestdien, plkst.12.30-14.00
6.jūlijā, sestdien, plkst.12.30 - 14.00

Šī nodarbība notiek reizi mēnesī un ir unikāla, tā domāta muguras dziedināšanai ar meditācijas, gonga un jogas/pilašu palīdzību. Ar laiku stress sakrājas ap mugurkaulu, gar kuru plūst svarīgākie cilvēka enerģijas kanāli. Lai spēcinātu enerģijas plūsmu un regulētu ķermeņa atbildi uz to, nodarbībā, notiks:

- elpošanas vingrinājumi,
- pilates/joga,
- meditācija,
- noslēdzoša relaksācija ar gongu.

Elpošanas vingrinājumi spēcina ķermeņa pašdziedināšanas spējas, līdzsvaro stresa atstātās pēdas un regulē emocionālā un loģiskā prāta sadarbību.

Joga/ pilates muguras stiprībai ir fiziska treniņa metode, kurā joga apvienota ar pilatēm, ko radījis Vācijā dzimušais fizioterapeits Jozefs Pilate 20.gadsimta sākumā. Pilates metodes pamatā ir sava ķermeņa apzināšanās un tā stiprināšana, koncentrējoties uz ķermeņa centru. Pilates nodarbības uzlabo ķermeņa stāju un lokanību, un palīdz veidot smuidru augumu. Pilates joga var novērst muguras sāpes, kas cēlušās no sēdoša dzīvesveida un nepietiekoša muskuļu balsta ap mugurkaulu. Pateicoties dziļajai elpošanai, vingrošana atjauno enerģiju un sniedz dzīvesprieku!

Meditācija ir sens prāta sakārtošanas veids, kas vērsts uz iekšējā vērīguma palielināšanu, lai spētu pieaugt dvēseles ietekme cilvēka ikdienas lēmumos. Nodarbībā tiks izmantotas dažādas meditācijas, katru reizi cita. Lai piedalītos meditācijā, nav jābūt iepriekšējai pieredzei.

Noslēdzoša relaksācija ar gongu ir 10 minūšu relaksācija, kurā gonga skaņa palīdz ķermenim un prātam noturēt nodarbībā iegūto enerģiju, kā arī neitralizē negativitāti un stresa pēdas emocionālajā un fiziskajā plāksnē.


Nodarbību vada: jogas/pilates pasniedzēja Dagnija Dilāne

Dalības maksa: EUR 10
Lūdzam pieteikties iepriekš pa tālruni 26555060 
SĀDANA - dvēselei, prātam, ķermenim - 25.maijs Drukāt E-pasts

rita_joga_koksSādhana Lieldienās - jogas garīgā prakse dvēselei, prātam un ķermenim


25.maijā, sestdien, plkst.6.00 - 8.30
22.jūnijā, sestdien, plkst.6.00 - 8.30 Saulgriežu sādhana
27.jūlijā, sestdien, plkst.6.00 - 8.30


Mīļi gaidīts jebkurš interesents!
Dalības maksa: ziedojumi
Lūdzam iepriekš noteikti pieteikties, tālr. 26555060

Rīta Sādanas laikā notiek zemapziņas attīrīšana. Meditējot mēs attīrām zemapziņu no negatīvajām emocijām, pieredzes, piedzīvotajiem notikumiem. Kad mēs paskatāmies uz notikumiem neitrāli, tie zaudē pār mums varu. Praktizējot Sādanu ilgāku laiku, efekts iekļūst dziļākajās prāta daļās, tas var aizņemt 40 dienas vai pusotru gadu, tas ir atkarīgs no individuālās sasniegumu intensitātes un uzsākšanas apstākļiem. Sādanas laikā mēs atbrīvojam spēju saprast savu dvēseli un palielinām intuīciju, kā arī prasmi paļauties uz to, ko tā saka. Sādana veido meditatīvu prātu, kas var absorbēt visus apkārtējās vides stimulus, apzināties tos un tad rīkoties prātīgi, tā vietā lai vienkārši reaģētu.Sādanas prakse jāveic pirms saules uzlēkšanas. Prakses ilgums divarpus stundas ir noteikts pēc karmas likuma. Visu ko tu dod, tu saņem atpakaļ desmitkārtīgi. Ja tu esi izlēmis vienu desmito dienas daļu veltīt savai augstākajai apziņai, tava pārējā diena būs pilna ar enerģijas saņemšanu. Rīta stundās ir daudz prānas un ķermeņa ritmi ir daudz pielāgotāki garīgajam attīrīšanās procesam, nekā visā pārejā dienā.


Veicot Sādanu grupā. tās sākumā katram dalībniekam ir sava vibrācija, tomēr vēlāk Visums to līdzsvaro. Bēdas tiek līdzsvarotas ar prieku, bet prieks tiek līdzsvarots ar stabilitāti.

Sādana sastāv no:
Džapdži - mantras dvēselei, kas pamodinās un aktivizēs jūsu dvēseli.
Krija - jogas vingrinājumi (arī iesācējiem). Fiziskajam ķermenim ir jābūt izvingrinātam, lai uzturētu stingru un balansētu cirkulāciju, lai atbrīvotu saspringuma radītos blokus, lai mainītu dziedzeru sekrēcijas un cirkulāro sistēmu, lai izvairītos no slimībām un stimulētu Kundalini enerģiju. Sadhanā parasti iekļauj vingrojumus, kas iedarbojas uz elpošanu, nerviem, dziedzeriem un muguru.
Meditācija/Mantru skandēšana - visa ķermeņa šūnu vibrēšana, skandēšana harmonizē ķermeni, prātu un dvēseli.

Dalības maksa - ziedojumi.
Sādanā var piedalīties ikviens, arī iesācēji. Ja vēlaties, variet ņemt līdzi vieglas veģetāras brokastis. Lūgums ņemt līdzi galvassegu (lakatu vai cepuri).
Iepriekš lūdzam noteikti pieteikties, tālr. 26555060

Mīļi gaidīti piedzīvot sarunu ar savu dvēseli!

 
KONSULTĀCIJA - ādas organiska kopšana ar eļļām, dabas un pārtikas produktu izmantošana Drukāt E-pasts

eteriskas_ellasKONSULTĀCIJA - ādas organiska kopšana ar eļļām, dabas un pārtikas produktu izmantošana

Ādas organiskās kopšanas individuālā konsultācija-seminārs ir paredzēts vienai personai, tā noslēgumā - 30 minūšu sejas procedūra ar ādas tipam piemērotām eļļām un organisko kosmētiku. 

Konsultācijā uzzināsi:
- kāda ir tieši tavas ādas labākā kopšana atbilstoši ādas tipam ar ēteriskajām un organiskajām eļļām,
- ko vari lietot iekšēji un ārēji ar ēteriskajām eļļām un organiskajiem produktiem no dabas avotiem,
- kādus pārtikas produktus izvēlēties ēšanai, no kādiem atturēties,
- kādas ēteriskās eļļas ir labvēlīgas un no kurām tev vajadzētu atteikties,
- piemērotākās un pieejamākās bāzes eļļas, dabīgie produkti noteiktajam ādas tipam.

Sarunas noslēgumā 30 minūšu sejas aprūpe, ar ādas tipam piemērotām eļļām un organisko kosmētiku.

Ilgums: 1.5 stunda

Cena: EUR 20

Konsultē: kosmetoloģijas speciāliste Malvīne Ābola

Lūdzam pieteikties pa tālruni 26555060
 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamā > Beigas >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL