Jaunumi 2
AKCIJA - Attīrošā sejas masāža ar ziedu masku - līdz 31.martam Drukāt E-pasts


face_attirosa_ar_ziediemAKCIJA - Attīrošā sejas masāža ar ziedu masku
līdz 31.martam

Sejas masāža aukstajā laikā un apkures sezonā it īpaši kalpo kā lielisks līdzeklis ne tikai cīņā ar ādas tonusa atjaunošanu un tvirtuma uzturēšanu, tā kalpo arī kā palīgs ādas tīrības, pietiekama mitruma un starojuma uzturēšanā.

Sejas masāžas rezultātā uzlabojas asinsrite, tiek paaugstināta ādas temperatūra, rodoties saunas efektam, poras atveras. Pirms masāžas seja tiek sasildīta ar siltu dvieli, kas palīdz ādu padarīt maigāku un atvērt poras, līdz ar to, pēc atkārtotām reizēm, sejas ādas poras ir attīrītas no netīrumiem. Masāžas noslēgumā tiek uzklāta ziedu sejas maska pilnai labsajūtai!

Masāžas ilgums: 1 stunda
Akcijas cena: EUR 17

Sejas masāžas veic: masiere un kosmetoloģijas speciāliste Malvīne Ābola

Lai starojoša labsajūta!

Lūdzam pieteikties iepriekš pa tālruni 26555060
 
MASĀŽA - Sandalkoka un rožu masāža sejai un dekolte Drukāt E-pasts

sandalkoka_masaza_ar_roziSandalkoka un rožu masāža sejai un dekolte

Sandalkoka eļļa ir sens mantojums: jau 4000 gadu tālā senatnē Romā, Grieķijā un Ēģiptē cilvēki to lietoja iekšķīgi un ārīgi, lai uzturētu veselību organismā un ādā.

Sandala eļļai piemīt liels skaits dziedinošo spēju. Tā palēnina ādas novecošanu, aizkavē grumbiņu rašanos, normalizē taukainu ādu, novērš ekzēmas un jūtību sausai ādai. Eļļa izvada toksīnus, ādu atjauno un nomierina. Ļoti efektīvi mazina ādas dehidrāciju.

Sandalkoka eļļai piemīt antiseptiska iedarbība, tā pasargā rētiņas, apdegumus un izsitumus no tālākiem iekaisumiem un attīstības. Tai ir patīkams, nomierinošs un atvēsinošs efekts. Eļļa lieliski kalpo ādas tonusa uzturēšanai un tvirtuma saglabāšanai . Tā izlīdzina ādu un uzlabo tās krāsu.

Masāžā sandalkoka eļļas efektu palielinās rozes eļļa, normalizējot ādas stāvokli, atbrīvojot to no noguruma sekām un uzturot ādas jaunību un mirdzumu.

Sandalkoka un rožu masāža sejai un dekolte nomierinās garu, aizdzīs prom nemieru un ikdienas trauksmainās domas un veiks skaistuma vairojošos pienākumus!

Masāžu veic: kosmetoloģe Malvīne Ābola
Masāžas ilgums: 1 stunda
Cena: EUR 18

Lūdzam pieteikties iepriekš pa tālruni 26555060

 
NODARBĪBA - Joga/pilates muguras veselībai ar meditāciju un gongu - 1.marts, 6.aprīlis Drukāt E-pasts

muguras_jogas_diena_1NODARBĪBA
Joga/pilates muguras veselībai ar meditāciju un gongu

1.martā, piektdien, plkst.19.00-20.30
6.aprīlī, sestdien, 12.30-14.00

Šī nodarbība notiek reizi mēnesī un ir unikāla, tā domāta muguras dziedināšanai ar meditācijas, gonga un jogas/pilašu palīdzību. Ar laiku stress sakrājas ap mugurkaulu, gar kuru plūst svarīgākie cilvēka enerģijas kanāli. Lai spēcinātu enerģijas plūsmu un regulētu ķermeņa atbildi uz to, nodarbībā, notiks:

- elpošanas vingrinājumi,
- pilates/joga,
- meditācija,
- noslēdzoša relaksācija ar gongu.

Elpošanas vingrinājumi spēcina ķermeņa pašdziedināšanas spējas, līdzsvaro stresa atstātās pēdas un regulē emocionālā un loģiskā prāta sadarbību.

Joga/ pilates muguras stiprībai ir fiziska treniņa metode, kurā joga apvienota ar pilatēm, ko radījis Vācijā dzimušais fizioterapeits Jozefs Pilate 20.gadsimta sākumā. Pilates metodes pamatā ir sava ķermeņa apzināšanās un tā stiprināšana, koncentrējoties uz ķermeņa centru. Pilates nodarbības uzlabo ķermeņa stāju un lokanību, un palīdz veidot smuidru augumu. Pilates joga var novērst muguras sāpes, kas cēlušās no sēdoša dzīvesveida un nepietiekoša muskuļu balsta ap mugurkaulu. Pateicoties dziļajai elpošanai, vingrošana atjauno enerģiju un sniedz dzīvesprieku!

Meditācija ir sens prāta sakārtošanas veids, kas vērsts uz iekšējā vērīguma palielināšanu, lai spētu pieaugt dvēseles ietekme cilvēka ikdienas lēmumos. Nodarbībā tiks izmantotas dažādas meditācijas, katru reizi cita. Lai piedalītos meditācijā, nav jābūt iepriekšējai pieredzei.

Noslēdzoša relaksācija ar gongu ir 10 minūšu relaksācija, kurā gonga skaņa palīdz ķermenim un prātam noturēt nodarbībā iegūto enerģiju, kā arī neitralizē negativitāti un stresa pēdas emocionālajā un fiziskajā plāksnē.


Nodarbību vada: jogas/pilates pasniedzēja Dagnija Dilāne

Dalības maksa: EUR 10
Lūdzam pieteikties iepriekš pa tālruni 26555060 
JAUNUMS - BĒRNU, PUSAUDŽU un JAUNIEŠU - JOGA, PILATES , CIGUNS un meditācija Drukāt E-pasts
jauniesu_joga_2
JAUNUMI
nodarbībās

BĒRNU, PUSAUDŽU un JAUNIEŠU
JOGA, PILATES, CIGUNS un meditācija


otrdienās, plkst.16.50 - 17.30 (ciguns un apzinātība)
ceturtdienās, plkst.16.30 - 17.30 (hatha joga)
piektdienās, plkst.16.50 - 17.30 (meditācija)
piektdienās, plkst.18.00 - 19.00  (bērnu joga)
sestdienās, plkst.11.00 - 12.15 (pilates/joga)

bernu_jogaStudijā uz īpašām jogas, pilates un cigun nodarbībām mīļi gaidīti bērni no 4 - 7 gadiem un jaunieši no 9 līdz 18 gadu vecumam, kā arī uz meditāciju no 8 - 14 gadiem!


Jogas, pilates un cigun nodarbībās jaunieši pilnveido:

- lielāku koncentrēšanos un domu skaidrību,
- negatīvu domu aizstāšanu ar pozitīvām un neitrālām domām,
- stāju un vingrumu,
- spēcīgu imūnsistēmu,
- līdzsvaro hormonālo sistēmu,
- spēju saglabāt emocionālu līdzsvaru pastiprinātā garīgā slodzē,
- spēju mazināt stresu un uztraukumu,
bernu_joga_3- pašapziņu, mērķtiecību un atvērtību,
- sevis novērošanas spēju, kas palīdz veiksmīgās attiecībās un situāciju risināšanā,
- prasmi atbilstoši izmantot nomierinošas vai uzmundrinošas kustības savas emocionālās pasaules līdzsvaram,
- iekšēju prieku, mīlestību, piepildījumu un lielāku paļāvību piedzīvot visu labo, to neatraidot.


BĒRNU ciguns un apzinātība (9 - 12 gadi)
otrdienās, plkst.16.50 - 17.30

jauniesu_joga_4

Ciguns nozīmē - darbs ar enerģiju. Izmantojot vienkāršus vingrinājumus, bērni palīdz rast sevī mieru, iekšēju spēku, kā arī uzlabo veselību un imunitāti - gan fizisku, gan garīgu.

Izmantojot Ciguna un Montesori klusuma vingrinājumus, nodarbībā:
- attīstām apzinātību, pašdisciplīnu,
- iemācāmies iekšēji nomierināties, mazinām trauksmi,
- attīstām prasmi koncentrēties un pamanīt vairāk, dziļāk.

Elpas apzināšanās, sirds apzināšanās, labo domu vairošana un sūtīšana, sevis pieņemšana, sava iekšējā Spēka apzināšanās, sevis kā Pasaules daļas apzināšanās - tas viss mūsu nodarbībās!

Mēs dzīvojam pasaulē, kura ir pilna ar dažādiem trokšņiem - auto, TV, radio, cilvēku burzma, skaļas sarunas, sabiedriskais transports, reklāmas - katrs vēlas, lai viņu sadzird, pamana, visapkārt mirgo reklāmas, troksnis un trauksme kļūst arvien skaļāka un skaļāka. Saka - bērni kļūst arvien skaļāki. Taču bērni vienkārši vēlas, lai viņus sadzird šajā pasaules troksnī...

Nodarbību vada: cigun pasniedzēja Kadrija Beirote


JAUNIEŠU hatha joga (9 - 16 gadi)
ceturtdienās, plkst.16.30 - 17.45

Nodarbībā tiek apgūtas āsanas (jogas pozas), prānājama (elpošana), gūstot fizisku un emocionālu līdzsvaru un prieku ikdienas gaitām. Šis hatha jogas veids īpašu uzmanību pievērš plūstoši secīgām kustībām, lai attīstītu vingrumu, palielinātu izturību garīgas slodzes laikā un samazinātu dienas laikā uzkrāto spriedzi.

Nodarbību vada: jogas pasniedzēja Agnese Beķere


MEDITĀCIJA bērniem ar JI FO (8 - 14 gadi)

Nodarbības mērķis ir attīstīt uzmanību un neatlaidību, kā arī apgūt meditēšanas prasmes bērniem vecumā no 8 līdz 14 gadiem.

Nodarbībā izmantojam dažādas uzmanības attīstības spēles un vingrinājumus - gonga skaņu, sirds pukstus, elpošanas sajušanu, pieskārienu, ķīniešu kaligrāfiju koncentrēšanai, mandalu zīmēšanu, negatīvu domu pārvēršanu, asociācijas, pārvēršoties par koku, kalnu, mākoni, kopīgu kustēšanos, nezaudējot sajūtu par sevi un otru. Saredzam, sadzirdam, saožam, izgaršojam, pieskaramies, domājam, priecājamies, koncentrējamies, izzinām neizzināto, apgūstot meditēšanas pamatus!

Nodarbību vada: pasniedzēja Ji Fo


BĒRNU joga
(4-7 gadi)

Bērnu joga kļūst arvien populārāka ne tikai tāpēc, ka vecāki, skolotāji un speciālisti domā, ka tā ir iedarbīga, bet arī tāpēc, ka bērni gūst prieku, to praktizējot. Šī ir jautra nodarbošanās, jo ir nepieciešams nedaudz atlētiskuma, atdarinot dažādas dzīvnieku pozas - kaķi, vardi, čūsku, lauvu ar tās rūcienu un citus dzīvniekus. Caur spēlēm un iztēli izpildīsim dažādus elpošanas vingrinājumus un mācīsimies meditēt. Ne tikai jogosim, arī zīmēsim, spēlēsim attīstošas jogas spēles un sarunāsimies, smiesimies un draudzēsimies!

Nodarbību vada: jogas pasniedzēja Dagnija Dilāne


JAUNIEŠU joga / pilates ar meditāciju (15 - 18 gadi)
sestdienās, plkst.11.00 - 12.15

Nodarbība spēcina ķermeni (uzlabo stāju, vingrumu, veido smuidru augumu) un palielina spēju koncentrēties un pavadīt ilgstošu laiku sēdus pozīcijā, nezaudējot labas uztveršanas spējas ķermeņa stāvokļa dēļ. Pateicoties dziļajai elpošanai, jogošana atjauno enerģiju un sniedz dzīvesprieku. Meditācija palielina miera izjūtu, dziedina fizisko ķermeni un sakārto emocionālo pasauli.

Nodarbību vada: jogas/pilašu un meditācijas pasniedzēja Iveta Konošonoka


Nodarbību cena: EUR 5.70 (viena nodarbība), EUR 20 (4 nodarbību abonements vienam mēnesim)

Nāciet un pamēģiniet! Mēs visi kādreiz tā esam sākuši un varam teikt, - tas ir to vērts!

Lūdzam iepriekš pieteikties pa tālruni: 26555060

 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Nākamā > Beigas >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL