Jaunumi 2
NODARBĪBA - Joga/pilates muguras veselībai ar meditāciju un gongu - 2.augusts Drukāt E-pasts

muguras_jogas_diena_1NODARBĪBA
Joga/pilates muguras veselībai ar meditāciju un gongu

2.augustā, piektdien, plkst.18.30-20.00
20.septembrī, piektdien, plkst.18.30-20.00
5.oktobrī, sestdien, plkst.12.30-14.00

Šī nodarbība notiek reizi mēnesī un ir unikāla, tā domāta muguras dziedināšanai ar meditācijas, gonga un jogas/pilašu palīdzību. Ar laiku stress sakrājas ap mugurkaulu, gar kuru plūst svarīgākie cilvēka enerģijas kanāli. Lai spēcinātu enerģijas plūsmu un regulētu ķermeņa atbildi uz to, nodarbībā, notiks:

- elpošanas vingrinājumi,
- pilates/joga,
- meditācija,
- noslēdzoša relaksācija ar gongu.

Elpošanas vingrinājumi spēcina ķermeņa pašdziedināšanas spējas, līdzsvaro stresa atstātās pēdas un regulē emocionālā un loģiskā prāta sadarbību.

Joga/ pilates muguras stiprībai ir fiziska treniņa metode, kurā joga apvienota ar pilatēm, ko radījis Vācijā dzimušais fizioterapeits Jozefs Pilate 20.gadsimta sākumā. Pilates metodes pamatā ir sava ķermeņa apzināšanās un tā stiprināšana, koncentrējoties uz ķermeņa centru. Pilates nodarbības uzlabo ķermeņa stāju un lokanību, un palīdz veidot smuidru augumu. Pilates joga var novērst muguras sāpes, kas cēlušās no sēdoša dzīvesveida un nepietiekoša muskuļu balsta ap mugurkaulu. Pateicoties dziļajai elpošanai, vingrošana atjauno enerģiju un sniedz dzīvesprieku!

Meditācija ir sens prāta sakārtošanas veids, kas vērsts uz iekšējā vērīguma palielināšanu, lai spētu pieaugt dvēseles ietekme cilvēka ikdienas lēmumos. Nodarbībā tiks izmantotas dažādas meditācijas, katru reizi cita. Lai piedalītos meditācijā, nav jābūt iepriekšējai pieredzei.

Noslēdzoša relaksācija ar gongu ir 10 minūšu relaksācija, kurā gonga skaņa palīdz ķermenim un prātam noturēt nodarbībā iegūto enerģiju, kā arī neitralizē negativitāti un stresa pēdas emocionālajā un fiziskajā plāksnē.


Nodarbību vada: jogas/pilates pasniedzēja Dagnija Dilāne

Dalības maksa: EUR 10
Lūdzam pieteikties iepriekš pa tālruni 26555060 
SĀDANA - dvēselei, prātam, ķermenim - 27.jūlijs Drukāt E-pasts

rita_joga_koksSādhana - jogas garīgā prakse dvēselei, prātam un ķermenim


27.jūlijā, sestdien, plkst.6.00 - 8.30
17.augustā, sestdien, plkst.6.00 - 8.30
14.septembrī, sestdien, plkst.6.00 - 8.30 (pilnmēness sādhana)


Mīļi gaidīts jebkurš interesents!
Dalības maksa: ziedojumi
Lūdzam iepriekš noteikti pieteikties, tālr. 26555060

Rīta Sādanas laikā notiek zemapziņas attīrīšana. Meditējot mēs attīrām zemapziņu no negatīvajām emocijām, pieredzes, piedzīvotajiem notikumiem. Kad mēs paskatāmies uz notikumiem neitrāli, tie zaudē pār mums varu. Praktizējot Sādanu ilgāku laiku, efekts iekļūst dziļākajās prāta daļās, tas var aizņemt 40 dienas vai pusotru gadu, tas ir atkarīgs no individuālās sasniegumu intensitātes un uzsākšanas apstākļiem. Sādanas laikā mēs atbrīvojam spēju saprast savu dvēseli un palielinām intuīciju, kā arī prasmi paļauties uz to, ko tā saka. Sādana veido meditatīvu prātu, kas var absorbēt visus apkārtējās vides stimulus, apzināties tos un tad rīkoties prātīgi, tā vietā lai vienkārši reaģētu.Sādanas prakse jāveic pirms saules uzlēkšanas. Prakses ilgums divarpus stundas ir noteikts pēc karmas likuma. Visu ko tu dod, tu saņem atpakaļ desmitkārtīgi. Ja tu esi izlēmis vienu desmito dienas daļu veltīt savai augstākajai apziņai, tava pārējā diena būs pilna ar enerģijas saņemšanu. Rīta stundās ir daudz prānas un ķermeņa ritmi ir daudz pielāgotāki garīgajam attīrīšanās procesam, nekā visā pārejā dienā.


Veicot Sādanu grupā. tās sākumā katram dalībniekam ir sava vibrācija, tomēr vēlāk Visums to līdzsvaro. Bēdas tiek līdzsvarotas ar prieku, bet prieks tiek līdzsvarots ar stabilitāti.

Sādana sastāv no:
Džapdži - mantras dvēselei, kas pamodinās un aktivizēs jūsu dvēseli.
Krija - jogas vingrinājumi (arī iesācējiem). Fiziskajam ķermenim ir jābūt izvingrinātam, lai uzturētu stingru un balansētu cirkulāciju, lai atbrīvotu saspringuma radītos blokus, lai mainītu dziedzeru sekrēcijas un cirkulāro sistēmu, lai izvairītos no slimībām un stimulētu Kundalini enerģiju. Sadhanā parasti iekļauj vingrojumus, kas iedarbojas uz elpošanu, nerviem, dziedzeriem un muguru.
Meditācija/Mantru skandēšana - visa ķermeņa šūnu vibrēšana, skandēšana harmonizē ķermeni, prātu un dvēseli.

Dalības maksa - ziedojumi.
Sādanā var piedalīties ikviens, arī iesācēji. Ja vēlaties, variet ņemt līdzi vieglas veģetāras brokastis. Lūgums ņemt līdzi galvassegu (lakatu vai cepuri).
Iepriekš lūdzam noteikti pieteikties, tālr. 26555060

Mīļi gaidīti piedzīvot sarunu ar savu dvēseli!

 
NODARBĪBA - Atsākas klasiskās hatha jogas nodarbības otrdienās, plkst.18.00 Drukāt E-pasts

hatha_joga_grupaNODARBĪBA

Atsākas klasiskās hatha jogas nodarbības otrdienās, plkst.18.00


Klasiskā hatha joga otrdienās, plkst.18.00 - 19.15 kopā ar pasniedzēju Dagniju Dilāni. Nodarbības domātas gan iesācējiem, gan praktizējošiem.

Klasiskās hatha jogas nodarbībās tiek iekļautas jogas pozas (asanas), elpošanas vingrinājumi (prānājāma), relaksācijas un meditācijas paņēmieni. 

Mīļi gaidīti!
 
PROCEDŪRA - Attīroša un atjaunojoša procedūra sejai ar citrusu augļskābēm Drukāt E-pasts


sejas_citrusiPROCEDŪRA
Attīroša un atjaunojoša procedūra sejai ar citrusu augļskābēm

Citrusu augļi ir nozīmīgs veselības avots ādai, pateicoties to sastāvā esošajām skābēm un C vitamīnam, kas ir būtiski antioksidanti, ādas tīrības un jaunības uzturētāji. C vitamīns piedalās kolagēna un elastīna ražošanā, kas ir atbildīgi par gludu un tvirtu ādu. Saudzīgās augļskābes spēj nokļūt ādas slāņos, kur tās iedarbojas uz dzīvajām šūnām, tās veicina veco šūnu atdalīšanu, lai atsegtu jaunāku, tīrāku un veselīgāku ādu. Tās palīdz atbrīvoties no ādas plankumiem, nevienmērīga ādas toņa, izsitumiem, kā arī mazina grumbiņas. Pie tam citrusi ir laimes augļi, jo to sastāvā esošās vielas tonizē ne vien ādu, bet arī noskaņojumu!

Procedūrā ir iekļauta arī sejas, dekoltē un roku masāža.

Procedūra piemērota jebkuram ādas tipam un jebkurā laikā, jo tiek izmantoti arī saules aizsargfiltru līdzekļi!

Ilgums: 1 stunda
Procedūru veic: kosmetoloģijas speciāliste Malvīne Ābola
Cena: EUR 17

Lūdzam pieteikties iepriekš pa tālruni 26555060
 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamā > Beigas >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL