Mājas lapa Informācija Jaunumi 2 MASĀŽA - Mandeļu - dzintara muguras, dekoltē un sejas masāža
MASĀŽA - Mandeļu - dzintara muguras, dekoltē un sejas masāža Drukāt E-pasts

dzintarsMandeļu - dzintara muguras, dekoltē un sejas masāža

Divu eļļu maisījums, kurš piesātināts ar organismam un ādai nepieciešamajiem vitamīniem un minerālvielām, sniegs emocionālu un fizisku labsajūtu.

Saldās mandeles eļļa satur augstu daudzumu E vitamīna, kurš ir spēcīgs antioksidants, aizsargājot ādu no UV starojuma gaisa piesārņojuma ietekmes uz organismu. Paticoties A vitamīnam eļļas sastāvā, tiek nodrošināta ādas tīrība un veselīgs stāvoklis. Eļļas tekstūra ir viegla un ātri uzsūcas, neaizsprostojot poras, padarot ādu maigu un zīdainu. Tā ir piemērota alerģiskai un jutīgai ādai. Atvieglo niezes sajūtu un ādas kairinājumu, kā arī savilktus un sāpīgus muskuļus. Minerālvielas eļļas sastāvā uztur mitruma līmeni ādas šūnās, kā arī veicina proteīnu līmeni organismā.

Dzintara eļļa nomierina prātu un atbrīvo to no ikdienas steigas un trauksmes. Aizsargā sirds veselību, uzlabo smadzeņu darbību, attīra ķermeni un garu, uzlabo imunitātes sistēmu. Tās īpašā smarža uzlabo sievišķo izjūtu. Nomierinot gan prātu, gan ķermeni, tiek rasta pilnīga atbrīvotības sajūta no stresa un nemiera.

Ilgums: 1 stunda

Pirmās 30 minūtes tiek izmasēta mugura, spranda, pleci un rokas. Atlikušās 30 minūtes tiek masēta dekoltē zona, kakls, rokas un seja.

Masāžu veic: kosmetoloģijas speciāliste Malvīne Ābola.

Cena: EUR 20

Lūdzam pieteikties iepriekš pa tālruni 26555060