Mājas lapa Informācija Jaunumi 2 NODARBĪBA - Stiepšanās jeb Gravitātes joga - svētdienās ar Agnesi
NODARBĪBA - Stiepšanās jeb Gravitātes joga - svētdienās ar Agnesi Drukāt E-pasts

stiepsanas_jogaNODARBĪBA
Stiepšanās jeb Gravitātes joga

svētdienās, plkst.18.30 - 19.30


No 17.novembra mīļi gaidīti uz Stiepšanās jeb Gravitātes jogas nodarbībām, kas paredzētas ķermeņa dabisko kustību amplitūdas atgūšanai, lai varam kustēties brīvāk un vieglāk. Tā palīdzēs ikvienam ar "stīvas" muguras problēmām vai saspringtiem, savilktiem kāju un gurnu muskuļiem.

Gravitātes joga ir piemērota gan sportistiem un sēdošiem biroja darbiniekiem, gan arī vecāka gadagājuma cilvēkiem.

stiepsanas_joga_1Nodarbības balstās uz ilgstošu pozu noturēšanu izmantojot speciālu elpas tehniku, kas stimulē parasimpātisko nervu sistēmu, izslēdz stiepes refleksu un mazina muskuļu saspringumu.

Nodarbības dažbrīd var šķist arī fiziski neērti veicamas ķermenī esošā saspringuma dēļ, tāpēc prasa pacietību un darbu ar sevi, lai ĪSĀ laikā sniegtu izmērāmus rezultātus - uzlabotu pašsajūtu, palielinātu kustību brīvību, mazinātu muguras problēmas un stresu.

Ilgtermiņā stiepšanās uzlabo ķermeņa kustību veselību un veicina traumatisma profilaksi. Kustības kļūst daudz harmoniskākas un pareizākas, uzlabojas stāja, palielinās kustību diapazons un kopējā ķermeņa pašsajūta.

Nodarbības vada: sertificēta stiepšanās jogas pasniedzēja Agnese Beķere

Dalības maksa: EUR 9.50 (viena nodarbība), senioriem, studentiem EUR 7 (viena nodarbība). Ar abonementu, sākot no EUR 6.75, senioriem EUR 6.25.

Pieteikšanās studijā pa tālruni 26555060