Mājas lapa Informācija Jaunumi 2 ❗️Studija brīdina! Online joga - nē!!!
❗️Studija brīdina! Online joga - nē!!! Drukāt E-pasts
joga_online
❗️Studija brīdina! Online joga - nē!!!

Pasniedzēji studijā strādā ar lielu pieredzi un ir starptautiski sertificēti. Pārrunājot situāciju, mēs vēlamies brīdināt būt atbildīgiem un NEIZMANTOT jogošanu online.

☀️ Jogā pasniedzējs seko līdzi katram dalībniekam, āsanas izvēloties pēc kopējās varēšanas un vēl atsevišķi novēro katra cilvēka izpildes amplitūdu (ja nepieciešams to pazemina vai paplašina), kā arī precizē izpildi.

☀️ Jogas nodarbības nenotiek iepriekš izplānotā veidā ar fabrikas pieeju, pasniedzējam atrādot āsanas, bet pielāgotas individuāli katrai reizei tā, lai cilvēks patiešām var savienot ķermeni, prātu un garu! Mēs nodarbības laikā redzam, vērojam un piedāvājam nākamo āsanu, izejot no iepriekšējās āsanas izpildē novērotā. Tā ir plūsma.

☀️ Kundalini krijas jogā āsanas ir secīgas, bet pakārtotas enerģijai un tajās vērojam precizitāti, izpildes ātrumu, elpu, sniedzot papildus norādījumus.

☀️ Mūsu regulāro jogotāju āsanu izpilde mainās atkarībā no dienā piedzīvotā stresa, domām, ķermeņa mainīgās dabas. Mēs harmoniski pielāgojamies. Ir tikai normāli, ja vienu un to pašu āsanu katru reizi varam izpildīt atšķirīgi, vērojot paši sevi un harmoniski ļaujot būt saskaņā.

☀️ Studija plāno jogas nodarbības online SLĒGTĀS grupās jau esošajiem jogotājiem, kurā mēs vairākkārtīgi ekrānā pārbaudīsim katru nodarbības dalībnieku, kā āsana tiek izpildīta.

☀️ Pašreiz saskaņā ar dienestu norādījumiem, studijā notiek nodarbības individuāli (1-2 cilvēki) vai kopā līdz 3 vai 5 cilvēkiem, ievērojot vairākas prasības. Pagājusi 1 nedēļa šādā režīmā, un tā ir saprotama. Jālieto savi jogas paklāji un pledi. Vai studijas jogas paklāji jādezinficē pēc lietošanas, kā parasti.

☀️ Mēs ar nožēlu redzam, ka joga tiek izmantota biznesa un savas popularitātes vairošanai, slēpjoties aiz garīguma un, dažreiz, aiz muļķības. Esiet modri un gudri!

Mierā un Mīlestībā,
Daya Yoga