Mājas lapa Informācija Jaunumi 2 Harmonijas diena sievietēm - SIRDS PIETURA - 31.jūlijs
Harmonijas diena sievietēm - SIRDS PIETURA - 31.jūlijs Drukāt E-pasts
sirds_pieturaHarmonijas diena sievietēm puķu pļavā
SIRDS PIETURA

31.JŪLIJĀ, sestdien,
plkst.10.00 - 17.00

Harmonijas diena sievietēm SIRDS PIETURA aizvedīs tevi atpūtā pie dabas, lai apstādinātu laiku un veltītu to vienīgi sev, piepildot sirdi ar pāri plūstošu mīlestību!

HARMONIJAS DIENAS SATURS puķu pļavā

Aromterapeite praktiķe Sanita Matule - atklās un parādīs, ko vērtīgu šobrīd pati daba un aromterapija tev dāvā, lai sirds justos piepildīta. Praktiska nodarbība arompsiholoģijā sirds sajūtu attīstībai „Rozes maģiskās pārvērtības". Ļausimies sirds sajūtām, Sirds enerģētiskā centra aktivizēšanai un plaucēsim savu Sirds rozi mīlestībai un dziedniecībai.

Meditācijas pasniedzēja Daiga Konošonoka Sananda - pieskarsies sievietes miera pasaules tehnikām un iekšējā spēka meditācijai, kas noder, pildot 1001 darbu un neko no savas sirds izjūtas nezaudējot.

Jogas pasniedzēja Dagnija Dilāne parādīs, kā veikt vieglas kustības un meditāciju, lai hormonālā un nervu sistēma būtu tik spēcīga un stabila, lai sirds priekā starotu!

PROGRAMMA

10.00 - 10.30 Pulcēšanās - ērta iekārtošanās, smaržošana un dabas ieelpošana
10.30 - 12.30 Dabas aromterapija "Rozes maģiskās pārvētības" un sirds dziedniecība - Sanita Matule
12.30 - 13.00 Pikniks puķu pļavā ar saviem groziņiem
13.00 - 15.00 Miera okeāns un sirds spēks - Daiga Konošonoka Sananda
15.00 - 17.00 Hormonālās un nervu sistēmas līdzsvarošana sirds priekam - Dagnija Dilāne
17.00 - Puķu pļavas atstāšana harmonijā

Līdzi jāņem: piknika gardumi savai labsajūtai, termokrūze ar tēju, pudele ar ūdeni (vismaz 1.5 litrs), savs plediņš un jogas paklājiņš. Ja vēlies, savs salokāmais ķeblītis. Un smaids :)

Dalībnieces: jebkura vecuma, ar vai bez pieredzes.

Dalības maksa: EUR 50 (visas lekcijas), EUR 15 (viena lekcija)

Vieta: "Vidnieki", Antiņciems Lapmežciemā

Vieta atrodas tikai 25 minūtes no Rīgas. Ja brauksiet ar vilcienu, kāpiet ārā Ķemeros. Aizbrauksim pakaļ, ja iepriekš būsim vienojušās, tālrunis Daya Yoga studijā 26555060.

Pasniedzēji:

Sanita Matule ir sertificēta aromterapijas praktiķe, prakse 10 gadi. Apguvusi ēterisko eļļu pieredzi pie vācu naturopāta, dziednieka Tomasa fon Rotenburga, "Aromprocessing" pie psiholoģijas zinātņu doktores, aromterapeites I. Grigorjevas, Sanktpēterburgas „Aromatherapy Clinic" Institūta profilaktiskās aromterapijas kursu, Franču Zinātniskās aromterapijas skolas Olfaktoterapijas kursu; herbāliste un mežsaimniece.

Daiga Konošonoka Sananda apguvusi jogas skolotājas izglītību starptautiskā skolotāju programmā, skolojoties pie atzītiem pasniedzējiem no Nīderlandes, Grieķijas, Vācijas, Itālijas, Izraēlas, Indijas. Daiga praktizē jogu kopš 2003.gada, sākumā apgūstot Integrālo, vēlāk Ajengāra un Krija jogu Latvijā un Indijā. Piedalās un vada starptautiskus seminārus un retrītus, īpaši interesējoties par meditāciju un dziedināšanu. Ir starptautiski sertificēta eņģeļu enerģijas terapeite. Pašreiz turpina savu izglītību individuāli institūtā Indijā un pie sava skolotāja Paramahamsa Šrī Svami Višvananda.

Dagnija Dilāne - Ram Dharam Kaur ir pieredzējusi jogas skolotāja, sertificēta masiere. Apguvusi jogas skolotāja izglītību starptautiskā programmā, ieguvusi Nuad Thai Bodywork sertifikātu.
Pēta jogas un austrumu medicīnas ietekmi uz ķermeni.

Pieteikšanās: apmaksājot dalību līdz 11.jūnijam.

Dalības apmaksa:
SIA "Daya joga centrs Latvia"
Reģ.nr. 40103360087
Konts: LV85HABA0551029942096
Mērķis: Sirds pietura, 12.jūnijs


Mīļi gaidīta puķu pļavā un arī kopā ar draudzenēm!
Sūtām tev sirsnīgus apskāvienus!