Mājas lapa Informācija Jaunumi 2 NODARBĪBA JOGA PRET STRESU ar meditāciju - otrdienās
NODARBĪBA JOGA PRET STRESU ar meditāciju - otrdienās Drukāt E-pasts

gian_mudra_whiteJOGA PRET STRESU ar meditāciju

otrdienu vakaros, plkst.19.30 - 21.00
sākot ar jūniju papildus nodarbībai zālē, arī Daya Yoga Zoom kanālā


Stress un hroniskais nogurums ir mūsdienu izplatītākās slimības. Stress, atsaucoties uz smadzeņu darbību, var radīt galvassāpes, drebuļus, plakstiņu raustīšanos, uz kuņģa un zarnu traktu - dedzināšanu, gremošanas traucējumus, caureju, sāpes, čūlas, iekaisumus, uz ādu - sausumu, dermatītu, izsitumus, niezi, uz plaušām - hiperventilāciju, klepu, astmu, paātrinātu elpošanu, uz seksualitāti - impotenci, mēnešreižu iztrūkumu, frigiditāti utt. Nemaz nerunājot par ātro nogurumu, kamolu kaklā un humora izjūtas izzušanu.

Ikdienas uztraukums, bailes, dusmas, nedrošība vājina mūsu nervu sistēmu. Savukārt, ja mums ir spēcīga nervu sistēma, tad mēs esam veseli un laimīgi, kā arī varam pieņemt jebkuru dzīves izaicinājumu. Būt starojoši!

Šīs kundalini jogas nodarbības ir paredzētas gan tiem, kas vēlās izvairīties no stresa radītām sekām, gan tiem, kas jau izjutuši stresu "uz savas ādas". Mēs darīsim speciālas krijas, kas samazina stresu, stiprina nervu sistēmu, kā arī atjauno mūsu ķermeni. Liela vakara nodarbības daļa būs veltīta meditācijai, tai skaitā, medicīniskai meditācijai, kas ir viens no spēcīgākajiem pašdziedināšanas veidiem.

Nodarbības vada: jogas skolotāja un psihoterapijas speciāliste Ramona Gredzena

Ramona: "Paralēli profesionālajai darbībai jau vairāk kā 15 gadus joga un meditācijas prakse ir manas dzīves būtiska sastāvdaļa. Tas ir sevis izziņas un sakārtošanas ceļš, kas ļauj padziļināt izpratni par sevi, dod izturību, veselību un spēku sarežģītos dzīves brīžos, rada iekšēju mieru un līdzsvaru, kā arī
drosmi ieklausīties un uzticēties savai intuīcijai. Ar prieku dalīšos savās zināšanās un pieredzē!"

Nodarbību cena: EUR 9.50 Pieejami abonementi, sākot no EUR 6.25 par nodarbību.

Lūdzam iepriekš pieteikties pa tālruņiem: 26555060