Mājas lapa Informācija Jaunumi 2 JAUNS LAIKS - Kundalini joga veselībai - otrdienās
JAUNS LAIKS - Kundalini joga veselībai - otrdienās Drukāt E-pasts
kundalini_joga_grupaJAUNS LAIKS
Kundalini joga veselībai

otrdienās, plkst.16.30 - 17.45

Nodarbības domātas gan iesācējiem, gan praktizējošiem jogotājiem.

Tāpat kā Hatha jogā arī Kundalīni jogas mērķis ir attīrīt un līdzsvarot gan smalko, gan arī fizisko ķermeni un apziņu. Hatha jogā šis process ir lēns, dziļš un pakāpenisks, turpretī, Kundalini jogā tas ir daudz dinamiskāks. Šo nodarbību laikā tiek veikti vingrinājumi, kuri apvieno jogas pozas (āsanas) un aktīvu elpošanu. Ja Hatha jogā āsanas pārsvarā ir statiskas, tad bieži, veicot Kundalini jogu, viena āsana tiek atkārtota vairākas reizes, būtisks ir arī precīzs katra vingrojuma ilgums. Kundalīni jogas nodarbībā vienmēr tiek izpildīta kāda no krijām (vingrojumu kopām). Krijas tiek izpildītas ar noteiktu mērķi. Kriju praktizēšana rada fiziskas un garīgas pārmaiņas, tās darbojas visos cilvēka esības līmeņos.

Nodarbībā tiek izmantotas mantras, lai aktivizētu enerģētisko procesu. Mantras, saskaņojot ar elpošanu, padara vieglāku jebkura grūtāka vingrojuma izpildi un padziļina vingrojuma iedarbību. Ikviena doma vai jūtas atrodas noteiktā vibrāciju frekvencē. Izmantojot mantras, prāts tiek virzīts uz augstākām vibrāciju frekvencēm.
Kundalīni joga, kurā ir ietvertas daudzas Hatha jogas āsanas, ir iedarbīga, efektīva un viegla. Nodarbojoties ar Kundalini jogu, pārmaiņas ķermenī un psihē jūtamas jau pēc dažām minūtēm, bet regulāra jogas praktizēšana rada dziļākus pārveidojumus.

Nodarbības vada: jogas pasniedzēja Dace Keiša
Dalības maksa: EUR 6.40 - 8.55.
Lūdzam iepriekš pieteikties pa tālruni: 26555060