Mājas lapa Informācija Jaunumi 2 SEJAS UN ĶERMEŅA masāžas - burvīgā kumelīte un mīlestību starojošā
SEJAS UN ĶERMEŅA masāžas - burvīgā kumelīte un mīlestību starojošā Drukāt E-pasts

sejas_masazaSEJAS UN ĶERMEŅA masāžas - 
burvīgā kumelīte un mīlestību starojošā

Atpūtai un labsajūtai, kā arī veselībai un gara līdzsvaram - jaunas masāžas! 


Seju modelējošā un limfas atteci stimulējošā masāža

Šī masāža ir piemērota gan profilaktiski sejas tvirtuma uzturēšanai, gan nobriedušas sejas ādas atjaunošanai. Tā ir procedūra, kuras iedarbīgumu nosaka dziļa sejas muskuļu masāža, bez agresīvu kosmētisko vielu iejaukšanās, nostiprinot un atjaunojot muskuļu tonusu un tvirtumu.

Masāža mazina tūsku, paātrina sejas vielmaiņas procesus, tiek apstrādāti muskuļi, kuri dzīves laikā nostiepjas un zaudē stingrumu. Sejas masāža palīdz apgādāt seju ar skābekli, nogludināt grumbas, novērst ādas problēmas. Tā kalpo kā pateicīgs līdzeklis sejas ādas kopējā stāvokļa uzlabošanā - gan atbrīvojot sejiņu no pinnēm, kuras rodas poru aizsprostošanas gadījumā, gan arī padarot to starojošu, pateicoties svarīgo veselības procesu stimulēšanai. Visbeidzot, sejas masāža uzlabo noskaņojumu, sniedz atpūtas un prieka sajūtu. Mirklis sev, lai atgūtu garīgu un fizisku možumu! Masāža tiek veikta ar vīnogu kauliņu eļļu un tajā tiek pielietots limfas dzenošais rullītis. Var tikt pievienotas ēteriskās eļļas, pamatojoties uz sejas ādas tipu.

Masāžas ilgums: 1 stunda
Cena: EUR 30


kumelitesSpēcinošā un dziedinošā kumelītes masāža ķermenim

Mazā, baltā un smalkā kumelīte glabā sevī īsteni maģiskas spējas. Tai piemīt ķermeņa un gara dziedināšana. Tā ir nomierinoša un relaksējoša attiecībā uz nervu un gremošanas sistēmu. Tā mazina muskuļu, galvas un arī muguras sāpes. Regulē menstruālo ciklu un novērš menopauzes simptomus.

Tā atbrīvo no destruktīvām domām, nepacietības, nervozitātes. Kumelīte ne vien attīra prātu no depresīvas noskaņas, tā arī ir labs palīgs pēcdzemdību depresijas gadījumos. Tā uzlabo un ārstē kopējo ādas stāvokli, attīrot un atjaunojot to. Šis universālais dabas brīnums tiešā veidā ārstē ķermeni, ādu un garīgo stāvokli.

Kumelītes eļļa ir piemērota it visiem ādas tipiem, kā jūtīgai, apsārtušai, un ar tendenci uz izsitumiem, tā normālai.

Kumelītes eļļa draudzējas ar citronu un greipfrūtu, kurus pēc izvēles ir iespēja pievienot masāžā. Citrons pievienos asinsrites un sirdsdarbības stimulāciju, pildot arī detoksikācijas funkciju, palīdzot atbrīvoties no celulīta. Savukārt greipfrūts veicinās šķidruma aiztures izvadi, atbrīvos no toksīniem un emocionālās pārslodzes, veicinās vielmaiņas darbību.

Masāža sastāv no spēcīgu un dziļu paņēmienu kopuma, kuri veicina asinsrites un limfātiskās sistēmas darbības uzlabošanos. Tiek uzlabots kopējais ādas stāvoklis, tā kļūst līdzenāka un tvirtāka.

Masāžas ilgums: 1 stunda
Cena: EUR 20

Dalīsimies mīlestībā, mīļi gaidīti!

Masāžas veic: masiere un kosmētiķe Malvīne Ābola
Lūdzam pieteikties iepriekš pa tālruni 26555060.