Mājas lapa Informācija Jaunumi 2 MASĀŽA - Sandalkoka un rožu masāža sejai un dekolte
MASĀŽA - Sandalkoka un rožu masāža sejai un dekolte Drukāt E-pasts

sandalkoka_masaza_ar_roziSandalkoka un rožu masāža sejai un dekolte

Sandalkoka eļļa ir sens mantojums: jau 4000 gadu tālā senatnē Romā, Grieķijā un Ēģiptē cilvēki to lietoja iekšķīgi un ārīgi, lai uzturētu veselību organismā un ādā.

Sandala eļļai piemīt liels skaits dziedinošo spēju. Tā palēnina ādas novecošanu, aizkavē grumbiņu rašanos, normalizē taukainu ādu, novērš ekzēmas un jūtību sausai ādai. Eļļa izvada toksīnus, ādu atjauno un nomierina. Ļoti efektīvi mazina ādas dehidrāciju.

Sandalkoka eļļai piemīt antiseptiska iedarbība, tā pasargā rētiņas, apdegumus un izsitumus no tālākiem iekaisumiem un attīstības. Tai ir patīkams, nomierinošs un atvēsinošs efekts. Eļļa lieliski kalpo ādas tonusa uzturēšanai un tvirtuma saglabāšanai . Tā izlīdzina ādu un uzlabo tās krāsu.

Masāžā sandalkoka eļļas efektu palielinās rozes eļļa, normalizējot ādas stāvokli, atbrīvojot to no noguruma sekām un uzturot ādas jaunību un mirdzumu.

Sandalkoka un rožu masāža sejai un dekolte nomierinās garu, aizdzīs prom nemieru un ikdienas trauksmainās domas un veiks skaistuma vairojošos pienākumus!

Masāžu veic: kosmetoloģe Malvīne Ābola
Masāžas ilgums: 1 stunda
Cena: EUR 18

Lūdzam pieteikties iepriekš pa tālruni 26555060