Mājas lapa Informācija Jaunumi 2 NODARBĪBA - Muguras veselības vakars - 7.decembris
NODARBĪBA - Muguras veselības vakars - 7.decembris Drukāt E-pasts

joga_pilates_vakarsNODARBĪBA - Muguras veselības vakars

7.decembrī, piektdien, plkst.18.30 - 20.00

Šis vakars ir domāts muguras dziedināšanai ar meditācijas un jogas/pilašu palīdzību. Ar laiku stress sakrājas ap mugurkaulu, gar kuru plūst svarīgākie cilvēka enerģijas kanāli. Lai spēcinātu enerģijas plūsmu un regulētu ķermeņa atbildi uz to, muguras veselības vakarā notiks:

- vienkārša Om Skandēšanas meditācija,
- elpošanas vingrinājumi,
- pilates/joga,
- noslēdzoša relaksācija ar gongu.

Om skandēšana ir sens jogu dziedināšanas paņēmiens, kas vērsts cilvēka ķermeņa atjaunošanās spēju palielināšanai fiziskā un emocionālā līmenī.

Elpošanas vingrinājumi spēcina ķermeņa pašdziedināšanas spējas, līdzsvaro stresa atstātās pēdas un regulē emocionālā un loģiskā prāta sadarbību.

Joga/ pilates muguras stiprībai ir fiziska treniņa metode, kurā joga apvienota ar pilatēm, ko radījis Vācijā dzimušais fizioterapeits Jozefs Pilate 20.gadsimta sākumā. Pilates metodes pamatā ir sava ķermeņa apzināšanās un tā stiprināšana, koncentrējoties uz ķermeņa centru. Pilates nodarbības uzlabo ķermeņa stāju un lokanību, un palīdz veidot smuidru augumu. Pilates joga var novērst muguras sāpes, kas cēlušās no sēdoša dzīvesveida un nepietiekoša muskuļu balsta ap mugurkaulu. Pateicoties dziļajai elpošanai, vingrošana atjauno enerģiju un sniedz dzīvesprieku!

Noslēdzoša relaksācija ar gongu ir 10 minūšu relaksācija, kurā gonga skaņa palīdz ķermenim un prātam noturēt nodarbībā iegūto enerģiju, kā arī neitralizē negativitāti un stresa pēdas emocionālajā un fiziskajā plāksnē.


Nodarbību vada: jogas/pilates pasniedzēja Iveta Konošonoka

Dalības maksa: EUR 10
Lūdzam pieteikties iepriekš pa tālruni 26555060