Mājas lapa Informācija Jaunumi 2 AKCIJA - Masāžas valsts svētku laika noskaņojumam - 9. - 19.novembris
AKCIJA - Masāžas valsts svētku laika noskaņojumam - 9. - 19.novembris Drukāt E-pasts

latvija_rokas
AKCIJA - Masāžas valsts svētku laika noskaņojumam
9. - 19.novembris

Šī akcija ir kā neliela mūsu masieru svētku dāvana Latvijas cilvēkiem - sildošas un veselīgas masāžas ķermenim, lai labas domas, lielāks spēks un jauka svinēšana.

Kāju masāža ar rozmarīna eļļu

Kāju masāža no pēdām līdz gurniem uzlabo visa organisma kopējo stāvokli. Tās laikā tiks izmantots arī īpašs sildošs maisījums, kas rada fizisku labsajūtu. Šī masāža uzlabo asinsriti un limfātisko sistēmu, kā arī atbrīvo kājas no tūskas un sāpēm. Tā palīdz tikt vaļā no smaguma un noguruma sajūtām kājās, tiek uzlabots muskuļu tonuss un vispārējais ādas stāvoklis - tā tiek izlīdzināta un atbrīvota no celulīta.

Masāža ar rozmarīna eļļu sniegs fizisku un emocionālu gandarījumu. Rozmarīna eļļas emocionālā iedarbība ir līdzsvarojoša, atbrīvojoša, aizsargājoša un pacilājoša, palīdz attiecībās un garīgam redzējumam. Tās vispārējā iedarbība ir pretāpju, antibakteriāla, prettūskas, atjaunojoša, nomierinoša, palīdz pret muskuļu sāpēm un uzmundrina visu ķermeni.

Šī masāža uzlabo visa ķermeņa fizisko un emocionālo pašsajūtu, kā arī sniedz vieglumu un dod enerģiju spēkiem un ceļiem, kurus veikt.

Masāžas ilgums: 1 stunda
Akcijas cena: EUR 15

Veselības masāža ar kanēli un krustnagliņu

Kanēlim un krustnagliņai piemīt pretiekaisuma un antibakteriālas īpašības, kas pasargā no saaukstēšanās. Abas eļļiņas kopā darbojas kā lieliski organisma uzmundrinātāji un sargi. Kanēlis veicina gremošanu un mazina nervu spriedzi, krustnagliņa paātrina un uzlabo asinsriti. Kanēlis piedalās stresa un nervu spriedzes mazināšanā. Masāža pati par sevi labvēlīgi iedarbojas uz imunitāti, savienojumā ar krustnagliņu un kanēli, tā sasildīs un palīdzēs pasargāt sevi no saaukstēšanās un drūmām domām.

Masāžas ilgums: 1 stunda
Akcijas cena: EUR 15

Lūdzam pieteikties iepriekš pa tālruni 26555060