Mājas lapa Informācija Jaunumi 2 AKCIJA - Indijas masāžu komplekss mundrumam - līdz 30.jūnijam
AKCIJA - Indijas masāžu komplekss mundrumam - līdz 30.jūnijam Drukāt E-pasts

masaza_indijaAKCIJA - Indijas masāžu komplekss mundrumam
līdz 30.jūnijam


Masāžu komplekss apvieno divas senas Indijas masāžas - vienu no Indijas pieprasītākajām masāžām pasaulē, kas spēcīgi ārstē ar muguru saistītās problēmas, un atslābinošu pēdu masāžu.

Senie austrumu gudrie uzskatīja, ka cilvēks ir tik jauns, cik vesels viņa mugurkauls. Masāža stiprina mugurkaula veselību, uzlabo asinsriti visā ķermenī un pašsajūtu, kā arī noņem stresu un sasprindzinājumu. Tā regulē organisma fizioloģiskos procesus, noņem hronisku nogurumu, paaugstina vitālo dzīvības enerģijas līmeni ķermenī, izvada no organisma uzkrātos toksīnus, atbrīvo no bezmiega, muguras un galvas sāpēm. Šī masāža palīdz cilvēkam labāk saprast un apzināties savu vietu pasaulē.

Pēdu masāža ir ļoti patīkama un atslābinoša! Pēdas izbauda eļļu mīkstinošās un barojošās īpašības. Savukārt dabīgās ēteriskās eļļas apvij ar aromātu un iedarbojas uz organismu kopumā. Masāžas laikā pēdas izvingrina un izmasē pa punktiem un kanāliem atbilstoši visam ķermenim. Pēc masāžas kājas kļūst vieglākas, ķermenis mundrāks un prāts mierīgāks!

Mīļi gaidīti labsajūtas un senā vieduma pasaulē!

Masāžas ilgums: 1 stunda
Akcijas cena: EUR 28
Lūdzam iepriekš pierakstīties pa tālruni 26555060