Mājas lapa Informācija Jaunumi 2 5 ieteicamās sejas un ķermeņa procedūras rudens un ziemas periodam
5 ieteicamās sejas un ķermeņa procedūras rudens un ziemas periodam Drukāt E-pasts

5 ieteicamās sejas un ķermeņa procedūras rudens un ziemas periodam

Rudens un ziema ir laiks, kad nepieciešams uzturēt savu noskaņojumu gaišu, par spīti tam, ka dienas kļūst tumšākas un naktis garākas. Mums jāiededz gaisma ne vien mājās, bet arī sevī. Tam lielisks palīgs ir masāžu un sejas procedūras, kas vērstas uz garastāvokļa uzlabošanu, gara uzmundrināšanu, imunitātes nostiprināšanu un ādas attīrīšanu un atjaunošanu pēc garas saules peldes vairāku mēnešu garumā.

5 procedūras rudens un ziemas posmam

1. Sejas attīroša procedūra ar kosmētiskajām birstītēm - pret blāvumu

Aukstajā laikā procedūra uzlabo asinsriti, ādas tekstūru un novērš blāvu ādas krāsu. Tā ir piemērota ādai ar nelīdzenu reljefu, porainai un taukainai, kombinētai un normālai ādai. Kā uzmundrinoša procedūra domāta nogurušai un tvirtumu zaudējušai ādai. Procedūrā izmantotā argana, saldās mandeles un rozes eļļu, kas ir lielisks dabīgs ādas mitrinātājs un neaizsprosto poras. Eļļu sastāvā ir A un E vitamīns, kuri ir vieni no būtiskākajiem skaistas un veselas ādas vitamīniem.

2. Muguras masāža - labai pašsajūtai fiziski un emocionāli

Rudens un ziemas periodā nosacīti lielāku laiku pavadām iekštelpās, kustoties lēnāk vai sēžot, tāpēc pleci un mugura nes mūsu ikdienas dzīves notikumus, kuri rada saspringumu. Lai neiedzīvotos nogurumā, sprandas, plecu, roku, muskuļu un galvas sāpēs, lēna un spēcīga muguras masāža atbrīvo un atslābina ķermeni. Muguras masāžu veic ar dažādām eļļām, un dažādās tehnikās - rietumu un ājurvēdas. Tajā var izmantot koka nūjiņas punktu stimulēšanai vai siltos akmeņus. Aukstā laikā aicinām izmantot sildošās eļļas vai pretsaaukstēšanās eļļas (tās ir dažādas) saskaņā ar savu emocionālo stāvokli, par savām vajadzībām pastāstot masierim.

3. Sandalkoka un rozes masāža sejai un dekolte - dehidrācijas novēršanai

Sandala eļļa izvada toksīnus un nomierina ādu, uzlabo sejas krāsu un padara to vizuāli mundru. Ļoti efektīvi mazina ādas dehidrāciju, atrodoties apkurinātās telpās. Sandalkoka eļļas efekts palielinās, to sajaucot ar rozes eļļu. 

4. Slodzes masāža - darba spēju atjaunošanai

Palīdz atslābināt ķermeni pēc fiziskām vasaras aktivitātēm un treniņiem, atbrīvoties no muskuļu sāpēm un psihoemocionālā sasprindzinājuma, veicina organisma darba spēju atjaunošanos. Masāža notiek ar lēniem un dziļiem pieskārieniem, tie atjauno, nomierina un atslābina ķermeni. Ieteicams izmantot lavandas ēterisko eļļu, kura papildus atbrīvo no muskuļu krampjiem un sāpēm, kā arī lieliski nomierina un atbrīvo no satraukuma.

5. Mandarīna ķermeņa masāža - garastāvokļa uzlabošanai

Maiga un garastāvokli uzlabojoša masāža, atbrīvo no spriedzes un ikdienas satraukumiem. Lēnas, noteiktas un dziļas kustības atslābina prātu un muskuļus. Pievienotajam mandarīnam piemīt nervus nomierinošas un stresa mazinošas spējas. Tam ir antibakteriālas īpašības, kas ir svarīgas aukstajā laikā, lieliski piemērots ādas kopšanai - striju mazināšanai un liekā izvadīšanai.

Lai labām domām piepildīts rudens un ziemas posms!

Malvīne un Natālija