Mājas lapa Topošajiem un jaunajiem vecākiem
Topošajiem un jaunajiem vecākiem
Topošajiem un jaunajiem vecākiem Drukāt E-pasts

prenatal-yoga-11-e1313162925458Bērniņa gaidīšana un viņa pirmie trīs dzīves gadi ir smalks un dievišķs laiks. Tas ir laiks, kurā piedzīvojam sevi, Brīnumu, jaunas atklāsmes un arī pārbaudījumus.

Joga un senās austrumu zināšanas par grūtniecību, dvēseles ienākšanu dzīvē un bērniņa pirmajiem gadiem, mūsu studijā ir palīdzējušas nu jau gandrīz tūkstots jaunajiem vecākiem. Mēs ar prieku dalāmies zināšanās, pieredzē un draudzībā ar jebkuru topošo un jauno māmiņu un tēti!

Studijā uz jogas nodarbībām un semināriem ir mīļi gaidītas gan māmiņas, gan tēti - ar un bez jogošanas zināšanām, kā arī paši mazulīši!

Šajā īpašajā laikā studija piedāvā:

JOGAS NODARBĪBAS
Divu veidu jogas nodarbības grūtniecēm un viņu dzīvesdraugiem. Vīrieši aicināti uz jebkuru nodarbību līdzi savām sievietēm un bērniņiem, lai atbalstītu un veidotu kopēju saskaņu ar māmiņu un bērniņu. Jogas nodarbībās mēs izkustamies, radot harmoniju un labu pašsajūtu. Lūdzu, skatieties nodarbību sarakstu un cenrādi!

Joga grūtniecēm/ ar meditāciju
Nodarbības domātas gan sievietēm, kuras plāno bērniņu, gan sievietēm, kuras jau ir bērniņa gaidībās. Nodarbību laikā tiek veikti seni jogas vingrinājumu kompleksi, kas radīti tieši sievietēm šajā īpašajā dzīves brīdī, lai ķermenis un bērniņš justos ērti, harmoniski un veselīgi. Regulēsim hormonālo sistēmu, lai sievietes, kuras plāno bērniņu pastiprinātu ķermeņa enerģētiku. Īpaša uzmanība tiek pievērsta elpošanas apgūšanai, kas līdzsvaro topošās māmiņas prātu un palīdzēs dzemdībās, un meditācijai, kas palīdzēs labāk izprast un līdzsvarot emocijas, kā arī nodibināt saikni ar bērniņu un būt harmonijā.

Joga grūtniecēm/ hatha
Maigas un saudzīgas nodarbības, īpaši paredzētas sievietēm grūtniecības laikā. Sagatavo fiziski, emocionāli un garīgi dzemdībām, kā arī turpmākajam jaunajam posmam sievietes dzīvē. Vingrinājumi, kurus izpilda grūtniece nāk par labu uzreiz diviem - māmiņai un viņas mazulim.
Joga palīdz topošajām māmiņām kontrolēt svaru, minimalizēt toksikozes izpausmes, saglabāt labu pašsajūtu visā pirmsdzemdību posmā, un, protams, laist pasaulē veselu bērniņu. Tāpat sievietēm, kas nodarbojas ar jogu, pēc dzemdībām ievērojami vieglāk un ātrāk notiek organisma atjaunošanās.

SEMINĀRUS UN TEMATISKĀS NODARBĪBAS
Semināros un tematiskajās nodarbībās mēs sarunājamies par redzamo un neredzamo, praktisko un garīgo bērniņa gaidīšanas un pirmo dzīves gadu posmu, iegūstot senas un vērtīgas zināšanas un tiekoties ar pieredzes bagātiem, sirsnīgiem un dzīvesgudriem lektoriem.

LITERATŪRU
Literatūru, DVD ( latviski, krieviski un angliski) par grūtniecību dzīvesgudrībai, redzesloka paplašināšanai un skaistākai ikdienai, kā arī īpašu jogas mūziku relaksācijai, harmonijas rašanai un priekam.

face-treatment-for-womenMASĀŽU UN SEJAS PROCEDŪRAS
Masāžu topošajām māmiņām un viņu dzīvesdraugiem ar bioloģiskām ēteriskām eļļām, kas iedarbojas šūnu līmenī un sejas procedūras ar dabīgo ekokosmētiku ādas labsajūtai. Mūsu studijā ir īpašs grūtnieču labsajūtai piemērots masāžas galds un mūsu masieres, aromaterapeites un kosmetoloģe ir atsaucīgas un zinošas ēterisko eļļu izvēlē grūtniecības laikā gan māmiņām, gan tētiem.
Lūdzu, skatieties veselības studijas masāžu piedāvājumu un cenrādi!

DABĪGUS ĶERMEŅA KOPŠANAS PRODUKTUS
Ķermeņa, sejas un mutes kopšanas produktus no bioloģiskām izejvielām ar ājurvēdas un ēterisko eļļu sniegtajiem labumiem māmiņai un bērniņam.

joga_ar_mazuliemNODARBĪBAS MĀMIŅĀM AR MAZUĻIEM
Šīs nodarbības domātas jaunajām māmiņām kopā ar bērniņiem no 6 nedēļu vecuma. Aicinātas visas māmiņas gan tās, kuras ir jau nodarbojušās ar jogu iepriekš, gan iesācējas. Šī būs lieliska iespēja līdzsvarot gan fizisko, gan garīgo ķermeni, elpojot, meditējot un vingrojot kopā ar bērniņiem. Bieži vien sākumā, esot kopā ar zīdainīti, aizmirstam par sevi. Šajās nodarbībās centrā būsim mēs, mazuļiem piedaloties. Tā iemācīsimies saglabāt mieru un līdzsvaru, atgūt spēkus, un atkal iejusties savā ķermenī.

STARPTAUTISKU IZGLĪTĪBU
Starptautisku izglītību par bērniņa gaidīšanu un pirmajiem gadiem - māmiņām, tētiem, jogas skolotājiem, dūlām un vecmātēm. Zināšanās dalās pieredzējušas un starptautiskas lektores no vairākām valstīm. Lekcijas tiek tulkotas latviski. Lūdzu, skatieties sadaļu Izglītība!

Un, kad, laiks atkal pienāks, mēs gaidīsim uz:

- Jogas nodarbībām pieaugušajiem - studijā ir vairāk nekā 10 veidu jogas nodarbības, atliek vien izvēlēties savu īpašo!
- Jogas nodarbībām bērniem no 3 līdz 8 gadu vecumam. Bērni uzlabos stāju, veidos spēku un lokanumu, kā arī mācīsies koncentrēties.
- Jogas nodarbībām jauniešiem no 12 - 16 gadu vecumam.


Būsim kopā sirsnībā, pateicībā un svētībā!

 
JAUNI NODARBĪBU LAIKI grūtniecēm - sestdienās Drukāt E-pasts


pregnancy-yoga-dublinJoga grūtniecēm - ar meditāciju
sestdienās, plkst.10.00 - 11.15 

Gaidīsim visas topošās māmiņas uz grūtnieču jogu atkal arī sestdienās! Tas būs veselīgs laiks katrai māmiņai un bērniņam. Nodarbībās ir īpaša gaisotne un aura, prieks sirdij un dvēselei.

Nodarbības ik nedēļu pamīšus vada jogas pasniedzējas Dagnija Dilāne.

Ar mīlestību gaidītas!


JOGA GRŪTNIECĒM / HATHA
pirmdienās, plkst. 19.15- 20.15
trešdienās, plkst.12.00 - 13.15 
piektdienās, plkst. 12.00 - 13.15
piektdienās, plkst.17.00- 18.00


Nevienam vairs nav noslēpums, ka pareizi nodarbojoties ar jogu ievērojami uzlabojās cilvēka garīgais un fiziskais stāvoklis. Taču vingrinājumi, kurus izpilda grūtniece nāk par labu uzreiz diviem- māmiņai un viņas mazulim.

Joga palīdz nākamajām māmiņām kontrolēt svaru, minimalizēt toksikozes izpausmes, saglabāt labu pašsajūtu visā pirmsdzemdību posmā, un, protams, laist pasaulē veselu bērniņu. Tāpat sievietēm, kas nodarbojās ar jogu, pēc dzemdībām ievērojami vieglāk un ātrāk notiek organisma atjaunošanās.


JOGA GRŪTNIECĒM - ar meditāciju
otrdienās, plkst. 18.00 - 19.15
ceturtdienās, plkst.18.00 - 19.15
sestdienās, plkst.10.00 - 11.15


Nodarbības domātas gan sievietēm, kuras plāno bērniņu, gan sievietēm, kuras jau ir bērniņa gaidībās. Nodarbību laikā pildīsim senus jogas vingrinājumu kompleksus, kas radīti tieši sievietēm šajā īpašajā dzīves brīdī, lai ķermenis un bērniņš justos ērti, harmoniski un veselīgi. Regulēsim hormonālo sistēmu, lai sievietes, kuras plāno bērniņu pastiprinātu ķermeņa enerģētiku. Īpašu uzmanību pievērsīsim elpošanai, kas, apgūta, palīdzēs dzemdībās, kā arī līdzsvaros mūsu prātu patlaban, un meditācijai, kas palīdzēs labāk izprast un līdzsvarot savas emocijas, nodibināt saikni ar bērniņu un būt harmonijā.


Nodarbības vada: jogas pasniedzējas Natālija Jakovļeva, Dace Keiša, Dagnija Dilāne.


Iesakām pirms nodarbību apmeklējuma konsultēties ar mediķi un aicinām katru topošo māmiņu savas vajadzības iepriekš izstāstīt jogas pasniedzējām!

Lūdzam uz nodarbībām pieteikties, zvanot pa tālr. 26555060

 
MEDITĀCIJAS KURSS GRŪTNIECĒM - „Simply Meditation" (Vienkāršā meditācija) - 25.novembris Drukāt E-pasts

simply_meditation_grutnieceMEDITĀCIJAS KURSS GRŪTNIECĒM - „Simply Meditation" (Vienkāršā meditācija)

25.novembrī, svētdien, plkst.11.00 - 14.00

„Simply Meditation" (Vienkāršā meditācija) ir atzīta un praksē pārbaudīta meditācija grūtniecēm bērniņa gaidīšanas laikā, kas līdzsvaro emocionālo, hormonālo un fizisko pašsajūtu. Meditācija labvēlīgi iedarbojas uz bērniņu un ir veicama kā pastāvīga prakse visa mūža garumā. 

„Simply Meditation" (Vienkāršā meditācija) ietver vairākas vienkāršas meditācijas tehnikas, kas domātas veikšanai stresa pilnajā ikdienā. Tās palīdz noturēt fizisku, emocionālu un garīgu labsajūtu.

„Simply Meditation" (Vienkāršā meditācija) domāta cilvēkiem, kuri ikdienā saskaras ar dinamisku un stresa pilnu vidi, saspringtu un noslogotu dienaskartību, lielu prāta koncentrēšanos un izdegšanu.

Meditāciju tehnikas ir orientētas uz ātru praksi 5 -10 minūšu garumā, kas mērķēta uz:
- prāta nomierināšanu,
- iekšējā līdzsvara saglabāšanu,
- veselību,
- darba produktivitāti,
- iekšējās atvērtības palielināšanu pret notiekošo, lai saglabātu veselīgu attieksmi,
- nevajadzīgā atbrīvošanu,
- relaksāciju,
- sapratnes veidošanu attiecībās (ģimenē, darbā), palielinot prieka, miera un mīlestības izjūtu.

Tehnikas māca, kā kontrolēt prātu, un, kā neļauj tam mūs kontrolēt, izraisot nemieru un lielāku stresu. Tās ļauj harmonizēt sevi un radīt veselīgu, mierpilnu un veiksmīgu attieksmi pret apkārtējo pasauli.

„Simply Meditation" (Vienkāršā meditācija) apvieno rezultātus, ko apstiprina modernā zinātne, ar seno jogu viedumu par meditāciju. Mūsdienu steidzīgajiem cilvēkiem tehniku kopumu īpaši izstrādājis Paramahamsa Višvananda, kas ir apgaismots skolotājs.

Tehnikas var veikt jebkurā dienas laikā un vietā, domātas cilvēkiem ar un bez meditācijas pieredzes, sākot no 16 gadu vecuma.

"Simply Meditation" (Vienkāršā meditācija) ir piemērota arī apmācībām darbiniekiem uzņēmumos, skolās, universitātēs, cietumos, personālam slimnīcās.

Kursa materiāli: rokasgrāmata, mūzikas ieraksti.
Apģērbs: ērts apģērbs sēdēšanai uz grīdas vai krēslā.

Kursu vada: pasniedzēja Daiga Konošonoka Sananda

Dalības maksa: EUR 40
Lūdzam pieteikties iepriekš pa tālruni 26555060

simply_meditation_logo

 
MEDITĀCIJA GRŪTNIECĒM - Dievmātes jeb Šrī jantras krāsošanas meditācija - 9 soļi līdz dievišķajam - 9.decembris Drukāt E-pasts

sri_jantras_krasosana_zimuliMEDITĀCIJA GRŪTNIECĒM - 
Dievmātes jeb Šrī jantras krāsošanas meditācija
- 9 soļi līdz dievišķajam

9.decembrī, svētdien, plkst.11.00 - 14.00

Uz meditāciju aicinātas visas topošās māmiņas, lai bērniņa gaidīšanas laikā spēcinātu savu saikni ar Dievmāti un pavadītu apzinātu laiku mīlestības un pateicības gaisotnē, kas spēcina māmiņas un bērniņa harmonisku kopā būšanu fiziskā līmenī, kā arī emocionāli un garīgi. 

Šrī jeb Dievmātes jantra ir ļoti sens sakrālās ģeometrijas instruments meditācijai un garīgajai izaugsmei. Šī ir vissvētākā sakrālā ģeometrija, kas ir zināma cilvēcei. Telpā novietota Šrī jantra harmonizē tajā esošo enerģiju, lai saglabātu veselīgas, mīlestības, labklājības un izaugsmes pilnas attiecības. 

Šrī jantrai ir deviņi līmeņi, un katrā no tiem ir sava dzīvesgudrība. Dievmātes jantra parāda galvenos pieturas punktus mūsu iekšējam ceļojumam pie mīlestības bez nosacījumiem. 

3 stundu semināra laikā izmantosim vienkāršas un iedarbīgas afirmācijas. Tās palīdzēs fokusēt uzmanību un atvērs vienotni ar tām zināšanām, kas atklājas Dievmātes jantrā. Šīs zināšanas ir nodevis Paramahamsa Šrī Svami Višvananda.

Darbs ar Šrī jantru palīdz attīstīt personīgas un dziļas attiecības ar Dievmāti. Jo vairāk ar to strādājam un vairāk meditējam, jo vairāk atklājam, ka tā palīdz attīrīt prātu no nevēlamām domām un uzskatiem, kā arī līdzsvaro mūsu un apkārtējās vides harmonisku sadarbību ikdienā.

Nav nepieciešamas iepriekšējas zināšanas, ikviena topošā māmiņa ir mīļi gaidīta!
Ja vēlaties, varat ņemt līdzi savus zīmuļus.

Meditāciju vada: Šrī jantras krāsošanas meditācijas pasniedzēja Sananda (Daiga Konošonoka), Bhakti Marga Akadēmija (Vācija).

Dalības maksa: EUR 15. Atkārtota dalība šajā meditācijā EUR 11.
Lūdzam iepriekš pieteikties pa tālruni 26555060.

 
PĒCDZEMDĪBU JOGA (ar vai bez mazuļiem nodarbībā) - sestdienās Drukāt E-pasts

joga_ar_mazuliemPĒCDZEMDĪBU JOGA
(ar vai bez mazuļiem nodarbībā)

sestdienās, plkst.11.30 - 12.30


Pēc dzemdībām ir nepieciešama īpaša jogas prakse, kas atšķiras no visām pārējām.

Gaidītas visas māmiņas gan tās, kuras ar jogu jau nodarbojušās iepriekš, gan iesācējas no bērniņa 6 nedēļu līdz 3 gadu vecumam!

Jogā uzskata, ka māmiņai jāpievērš uzmanība savam ķermenim un emocionālajai pasaulei līdz bērniņa 3 gadu vecumam, jo abu auras ir kopīgā vibrācijā. Tāpēc pēcdzemdību jogas nodarbības "termiņš" ir līdz bērniņa 3 gadu vecuma beigām.


Nodarbībā māmiņa pakāpeniski un saudzīgi līdzsvaro fizisko ķermeni un piepilda savu emocionālo pasauli, elpojot, meditējot un vingrojot, tai skaitā kopā arī ar bērniņu (ja vēlas). Bieži vien sākumā, esot kopā ar zīdainīti, aizmirstam par sevi. Šajās nodarbībās centrā ir pati māmiņa, ja vēlas, arī mazulim piedaloties.

Nodarbībā ar jogas paņēmieniem iemācīsimies saglabāt mieru un līdzsvaru, atgūt spēkus, un atkal iejusties savā ķermenī, kā arī piepildīt savu iekšējo pasauli, lai spētu atkal tajā dalīties.


Nodarbības vada: jogas pasniedzēja Dagnija Dilāne.

Lūdzam iepriekš pieteikties pa tālr. 26555060