Mājas lapa Vecākiem gaidībās NODARBĪBU LAIKI grūtniecēm
NODARBĪBU LAIKI grūtniecēm Drukāt E-pasts


JOGA GRŪTNIECĒM / HATHA pregnancy-yoga-dublin

pirmdienās, plkst. 19.15- 20.15
trešdienās, plkst.12.00 - 13.15
piektdienās, plkst. 12.00 - 13.15
piektdienās, plkst.17.00- 18.00


Nevienam vairs nav noslēpums, ka pareizi nodarbojoties ar jogu ievērojami uzlabojās cilvēka garīgais un fiziskais stāvoklis. Taču vingrinājumi, kurus izpilda grūtniece nāk par labu uzreiz diviem- māmiņai un viņas mazulim.

Joga palīdz nākamajām māmiņām kontrolēt svaru, minimalizēt toksikozes izpausmes, saglabāt labu pašsajūtu visā pirmsdzemdību posmā, un, protams, laist pasaulē veselu bērniņu. Tāpat sievietēm, kas nodarbojās ar jogu, pēc dzemdībām ievērojami vieglāk un ātrāk notiek organisma atjaunošanās.


JOGA GRŪTNIECĒM - ar meditāciju

otrdienās, plkst. 18.00 - 19.15
ceturtdienās, plkst.18.00 - 19.15
sestdienās, plkst.10.30 - 11.30


Nodarbības domātas gan sievietēm, kuras plāno bērniņu, gan sievietēm, kuras jau ir bērniņa gaidībās. Nodarbību laikā pildīsim senus jogas vingrinājumu kompleksus, kas radīti tieši sievietēm šajā īpašajā dzīves brīdī, lai ķermenis un bērniņš justos ērti, harmoniski un veselīgi. Regulēsim hormonālo sistēmu, lai sievietes, kuras plāno bērniņu pastiprinātu ķermeņa enerģētiku. Īpašu uzmanību pievērsīsim elpošanai, kas, apgūta, palīdzēs dzemdībās, kā arī līdzsvaros mūsu prātu patlaban, un meditācijai, kas palīdzēs labāk izprast un līdzsvarot savas emocijas, nodibināt saikni ar bērniņu un būt harmonijā.


Nodarbības vada: jogas pasniedzējas Natālija Jakovļeva, Dace Keiša, Dagnija Dilāne.


Iesakām pirms nodarbību apmeklējuma konsultēties ar mediķi un aicinām katru topošo māmiņu savas vajadzības iepriekš izstāstīt jogas pasniedzējām!

Lūdzam uz nodarbībām pieteikties pa tālr. 26555060