Mājas lapa Topošajiem un jaunajiem vecākiem MEDITĀCIJA GRŪTNIECĒM - Dievmātes jeb Šrī jantras krāsošanas meditācija - 9 soļi līdz dievišķajam - 9.decembris
MEDITĀCIJA GRŪTNIECĒM - Dievmātes jeb Šrī jantras krāsošanas meditācija - 9 soļi līdz dievišķajam - 9.decembris Drukāt E-pasts

sri_jantras_krasosana_zimuliMEDITĀCIJA GRŪTNIECĒM - 
Dievmātes jeb Šrī jantras krāsošanas meditācija
- 9 soļi līdz dievišķajam

9.decembrī, svētdien, plkst.11.00 - 14.00

Uz meditāciju aicinātas visas topošās māmiņas, lai bērniņa gaidīšanas laikā spēcinātu savu saikni ar Dievmāti un pavadītu apzinātu laiku mīlestības un pateicības gaisotnē, kas spēcina māmiņas un bērniņa harmonisku kopā būšanu fiziskā līmenī, kā arī emocionāli un garīgi. 

Šrī jeb Dievmātes jantra ir ļoti sens sakrālās ģeometrijas instruments meditācijai un garīgajai izaugsmei. Šī ir vissvētākā sakrālā ģeometrija, kas ir zināma cilvēcei. Telpā novietota Šrī jantra harmonizē tajā esošo enerģiju, lai saglabātu veselīgas, mīlestības, labklājības un izaugsmes pilnas attiecības. 

Šrī jantrai ir deviņi līmeņi, un katrā no tiem ir sava dzīvesgudrība. Dievmātes jantra parāda galvenos pieturas punktus mūsu iekšējam ceļojumam pie mīlestības bez nosacījumiem. 

3 stundu semināra laikā izmantosim vienkāršas un iedarbīgas afirmācijas. Tās palīdzēs fokusēt uzmanību un atvērs vienotni ar tām zināšanām, kas atklājas Dievmātes jantrā. Šīs zināšanas ir nodevis Paramahamsa Šrī Svami Višvananda.

Darbs ar Šrī jantru palīdz attīstīt personīgas un dziļas attiecības ar Dievmāti. Jo vairāk ar to strādājam un vairāk meditējam, jo vairāk atklājam, ka tā palīdz attīrīt prātu no nevēlamām domām un uzskatiem, kā arī līdzsvaro mūsu un apkārtējās vides harmonisku sadarbību ikdienā.

Nav nepieciešamas iepriekšējas zināšanas, ikviena topošā māmiņa ir mīļi gaidīta!
Ja vēlaties, varat ņemt līdzi savus zīmuļus.

Meditāciju vada: Šrī jantras krāsošanas meditācijas pasniedzēja Sananda (Daiga Konošonoka), Bhakti Marga Akadēmija (Vācija).

Dalības maksa: EUR 15. Atkārtota dalība šajā meditācijā EUR 11.
Lūdzam iepriekš pieteikties pa tālruni 26555060.