Mājas lapa Vecākiem gaidībās MEDITĀCIJA GRŪTNIECĒM - Šrī jantras krāsošanas meditācija - 9 soļi līdz dievišķajam - 27.janvāris
MEDITĀCIJA GRŪTNIECĒM - Šrī jantras krāsošanas meditācija - 9 soļi līdz dievišķajam - 27.janvāris Drukāt E-pasts

sri_jantras_krasosana_zimuliMEDITĀCIJA GRŪTNIECĒM - 
Šrī jantras krāsošanas meditācija
- 9 soļi līdz dievišķajam

27.janvārī, svētdien, plkst.11.00 - 13.00

Šī meditācija topošām māmiņām spēcina saikni ar Dievmāti un ļauj pavadīt apzinātu laiku mīlestības un pateicības gaisotnē, kas veicina māmiņas un bērniņa harmonisku kopā būšanu fiziskā, emocionālā un garīgā līmenī. 

Telpā novietota Šrī jantra harmonizē tajā esošo enerģiju un cilvēkus, kā arī spēcina veselīgas, mīlestības, labklājības un izaugsmes pilnas attiecības. Tā ir vissvētākā sakrālā ģeometrija, kas zināma cilvēcei un vissenākais sakrālās ģeometrijas instruments meditācijai un garīgajai izaugsmei. 

Šrī jantrai ir deviņi līmeņi, un katrā no tiem ir sava dzīvesgudrība. Dievmātes jantra parāda galvenos pieturas punktus cilvēka iekšējā ceļojumā pie mīlestības bez nosacījumiem. 

Semināra laikā izmantosim vienkāršas un iedarbīgas afirmācijas. Tās palīdzēs fokusēt uzmanību uz tām zināšanām, kas atklājas Dievmātes jantrā. Šīs zināšanas ir nodevis Paramahamsa Šrī Svami Višvananda.

Darbs ar Šrī jantru palīdz attīstīt personīgas un dziļas attiecības ar Dievmāti. Jo vairāk ar to strādājam un vairāk meditējam, jo vairāk atklājam, ka tā palīdz attīrīt prātu no nevēlamām domām un uzskatiem, kā arī līdzsvaro mūsu iekšējās un ārējās pasaules harmonisku sadarbību.

Nav nepieciešamas iepriekšējas zināšanas, ikviena topošā māmiņa ir mīļi gaidīta!
Ja vēlaties, varat ņemt līdzi savus zīmuļus.

Meditāciju vada: Šrī jantras krāsošanas meditācijas pasniedzēja Sananda (Daiga Konošonoka), Bhakti Marga Akadēmija (Vācija).

Dalības maksa: EUR 15. Atkārtota dalība šajā meditācijā EUR 11.
Lūdzam iepriekš pieteikties pa tālruni 26555060.