Mājas lapa Topošajiem un jaunajiem vecākiem MEDITĀCIJAS KURSS GRŪTNIECĒM - „Simply Meditation" (Vienkāršā meditācija) - 25.novembris
MEDITĀCIJAS KURSS GRŪTNIECĒM - „Simply Meditation" (Vienkāršā meditācija) - 25.novembris Drukāt E-pasts

simply_meditation_grutnieceMEDITĀCIJAS KURSS GRŪTNIECĒM - „Simply Meditation" (Vienkāršā meditācija)

25.novembrī, svētdien, plkst.11.00 - 14.00

„Simply Meditation" (Vienkāršā meditācija) ir atzīta un praksē pārbaudīta meditācija grūtniecēm bērniņa gaidīšanas laikā, kas līdzsvaro emocionālo, hormonālo un fizisko pašsajūtu. Meditācija labvēlīgi iedarbojas uz bērniņu un ir veicama kā pastāvīga prakse visa mūža garumā. 

„Simply Meditation" (Vienkāršā meditācija) ietver vairākas vienkāršas meditācijas tehnikas, kas domātas veikšanai stresa pilnajā ikdienā. Tās palīdz noturēt fizisku, emocionālu un garīgu labsajūtu.

„Simply Meditation" (Vienkāršā meditācija) domāta cilvēkiem, kuri ikdienā saskaras ar dinamisku un stresa pilnu vidi, saspringtu un noslogotu dienaskartību, lielu prāta koncentrēšanos un izdegšanu.

Meditāciju tehnikas ir orientētas uz ātru praksi 5 -10 minūšu garumā, kas mērķēta uz:
- prāta nomierināšanu,
- iekšējā līdzsvara saglabāšanu,
- veselību,
- darba produktivitāti,
- iekšējās atvērtības palielināšanu pret notiekošo, lai saglabātu veselīgu attieksmi,
- nevajadzīgā atbrīvošanu,
- relaksāciju,
- sapratnes veidošanu attiecībās (ģimenē, darbā), palielinot prieka, miera un mīlestības izjūtu.

Tehnikas māca, kā kontrolēt prātu, un, kā neļauj tam mūs kontrolēt, izraisot nemieru un lielāku stresu. Tās ļauj harmonizēt sevi un radīt veselīgu, mierpilnu un veiksmīgu attieksmi pret apkārtējo pasauli.

„Simply Meditation" (Vienkāršā meditācija) apvieno rezultātus, ko apstiprina modernā zinātne, ar seno jogu viedumu par meditāciju. Mūsdienu steidzīgajiem cilvēkiem tehniku kopumu īpaši izstrādājis Paramahamsa Višvananda, kas ir apgaismots skolotājs.

Tehnikas var veikt jebkurā dienas laikā un vietā, domātas cilvēkiem ar un bez meditācijas pieredzes, sākot no 16 gadu vecuma.

"Simply Meditation" (Vienkāršā meditācija) ir piemērota arī apmācībām darbiniekiem uzņēmumos, skolās, universitātēs, cietumos, personālam slimnīcās.

Kursa materiāli: rokasgrāmata, mūzikas ieraksti.
Apģērbs: ērts apģērbs sēdēšanai uz grīdas vai krēslā.

Kursu vada: pasniedzēja Daiga Konošonoka Sananda

Dalības maksa: EUR 40
Lūdzam pieteikties iepriekš pa tālruni 26555060

simply_meditation_logo