Mājas lapa Nometnes RUDENS RETRĪTS - Sirds Stāsts... - 27.septembris
RUDENS RETRĪTS - Sirds Stāsts... - 27.septembris Drukāt E-pasts


rudens_retrits_1RUDENS RETRĪTS

SIRDS STĀSTS...


27.septembrī, svētdien
plkst.10.00 - 16.40Ikdienā mēs izlasām, dzirdam un piedzīvojam dažādus stāstus. Ir priecīgi, sāpīgi, svinīgi un ikdienišķi stāsti... Ir arī neaizmirstami un spilgti stāsti. Taču viens stāsts - mūsu Sirds Stāsts - ir retāk sastopams. Dažreiz tas ir tā pazudis dienu steigā, ka izvēlamies to neizlasīt līdz galam.

Kā būtu, ja mēs šajā rudenī iesāktu lasīt savu Sirds Stāstu, uzticoties vislabākajam padomdevējam -  pašai sirdij? 

Mīļi aicinām uz rudens retrītu "Sirds Stāsts...", kas ir īpaši veidots tā, lai nesteidzīgā svētdienā rimti un saskanīgi apcerētu savu unikālo un personīgo Sirds Stāstu un radītu jaunu pieeju, iedrošinājumu un sev svarīgas atziņas!

Retrītā tevi uzrunās pieredzējuši lektori, kuru gadiem uzkrātā pieredze tiks nodota katram dalībniekam.


RETRĪTA SATURS

sirds_astrologija
Astrologs Edijs Spāre - Sirds un medicīniskā astroloģija. Šī laika posma raksturojums.

Uzzināsim, cik svarīgi ir ieklausīties sirdī un, kā šī prasme ir saistīta ar mūsu lielo un mazo asinsrites loku, kā tā ietekmē sirds darbību un tās traucējumus. Edijs pastāstīs, kam ir praktiski jāpievērš uzmanība arī meditācijas laikā, lai mēs spētu pieslēgties savai sirdij un to uzklausīt. Uzzināsim arī par laika posmu, kādā pašreiz esam, un arī to, kāpēc par notikumiem, kas ir apkārt, rodas satraukums. 
aromaterapijas_meditacija_1Aromterapijas praktiķe Sanita Matule - Sirds un aroma dziedniecība. Iekšēja saruna mīlestības vidē

Tā būs intuitīva un intīma saruna, uzzinot savu Sirds Stāstu, ar speciālu aroma meditēšanas veidu. Ļoti daudz negaidītu atbilžu, atbalsta un ideju var atrast mūsu iekšējā pasaulē, ja tā ir atvērta. Aromaterapija ir viens no senākajiem dziedniecības veidiem, kas palīdz tai pietuvināties. Tiks izmantota psiholoģijas zinātņu doktores, ārstes psihoterapeites I.Grigorjevas aromkorekcijas metode. Ļausimies Sirds enerģētiskā centra aktivizēšanai un plaucēsim savu Sirds rozi mīlestībai un dziedniecībai!sirds_dienasgramataMeditācijas pasniedzēja Daiga Konošonoka Sananda - Sirds un garīgā dienasgrāmata. Filtri iekšējai tīrībai.

Uzzināsim, kas ir garīgā dienasgrāmata sava Sirds Stāsta rakstīšanā. Iemācīsimies uzdot praktiskus prāta filtra jautājumus, uz kuriem jāatbild katru vakaru, lai spētu ikdienā justies iekšēji tīri. Tas ļaus prātam atbrīvot ceļu uz sirdi. Sananda iemācīs arī īsu vakara rituālu - meditāciju un elpošanas vingrinājumu prāta atslābināšanai.

gongs-saulgriezuGongu Meistare Linda Straume - Sirds un vibrācija. Gonga relaksācija speciāli sirds enerģētikai.

Retrīta noslēgumā ļausimies atslābinošai ķermeņa atpūtai un domu plūšanai pa straumi, tām nepieķeroties, lai tās pašas spētu atrast sev īsto vietu. Linda ir parūpējusies par īpašu gongu relaksāciju speciāli sirds enerģētikai. Tā spēcinās sirdsmieru, liegi atbrīvos no sakrātām emocijām, kas nospiež sirdi, sniegs dziļāku iekšējās mīlestības izjūtu pret sevi un citiem, kā arī garīgi bagātinās.

PROGRAMMA

9.30 - 10.00 Pulcēšanās un ērta iekārtošanās
10.00 - 11.30 Sirds un medicīniskā astroloģija. Šī laika posma raksturojums. - Edijs Spāre
11.30 - 11.40 Pauze
11.40 - 13.10 Sirds un aroma dziedniecība. Iekšēja saruna mīlestības vidē. - Sanita Matule
13.10 - 14.00 Pusdienu pauze pilsētā (pēc izvēles) vai līdzpaņemtas uzkodas
14.00 - 15.00 Sirds un garīgā dienasgrāmata. Filtri iekšējai tīrībai. - Daiga Konošonoka Sananda
15.00 - 15.10 Pauze
15.10 - 16.40 Sirds un vibrācija. Gongu relaksācija speciāli sirds enerģētikai. - Linda Straume


Līdzi jāņem: siltas zeķītes, termokrūze ar tēju, pudele ar ūdeni (vismaz 1.5 litrs), ja ir - savs plediņš un jogas paklājiņš. Retrītā var sēdēt uz grīdas vai uz studijas krēsliem fiziskai labsajūtai.

Dalībnieki: jebkurš interesents ar vai bez pieredzes. "Sirds Stāsta" dienas rītā nav ieteicams lietot gaļu.Dalības maksa: EUR 50 (visas lekcijas), EUR 15 (viena lekcija)


Retrīta vieta:
Daya Yoga centrs
Lāčplēša iela 35 - 8, Rīga
Durvju kods 1370
www.dayajoga.lv


PIETEIKŠANĀS

Sūtot īsziņu, studijas tālr.26555060


PAR PASNIEDZĒJIEMedijs_spre

Edijs Spāre
jau vairāk kā 25 gadus darbojas kā astrologs, regulāri papildina savas zināšanas astroloģijā un apmāca topošos astrologus. Edijs konsultējis vairāk kā 3000 cilvēku, viņa publikācijas par astroloģiju ir žurnālos „Santa", „Ieva", „Una", „Mistērija", „Patiesā dzīve" u.c., viņš sniedzis intervijas TV u.c.. Edijs pēc profesijas ir mediķis. Viņa hobijs ir teniss, psiholoģija, antroposofija, antroposofiskā medicīna, ēteriskās eļļas, cigun.


sanita_matule_foto_1


Sanita Matule
ir sertificēta aromterapijas praktiķe, prakse 10 gadi. Apguvusi ēterisko eļļu pieredzi pie vācu naturopāta, dziednieka Tomasa fon Rotenburga, "Aromprocessing" pie psiholoģijas zinātņu doktores, aromterapeites I. Grigorjevas, Sanktpēterburgas „Aromatherapy Clinic" Institūta profilaktiskās aromterapijas kursu, Franču Zinātniskās aromterapijas skolas Olfaktoterapijas kursu; herbāliste un mežsaimniece.
sananda

Daiga Konošonoka Sananda
apguvusi jogas skolotājas izglītību starptautiskā skolotāju programmā, skolojoties pie atzītiem pasniedzējiem no Nīderlandes, Grieķijas, Vācijas, Itālijas, Izraēlas, Indijas. Daiga praktizē jogu kopš 2003.gada, sākumā apgūstot Integrālo, vēlāk Ajengāra un Krija jogu Latvijā un Indijā. Piedalās un vada starptautiskus seminārus un retrītus, īpaši interesējoties par meditāciju un dziedināšanu. Ir starptautiski sertificēta eņģeļu enerģijas terapeite. Pašreiz vada arī Bhakti Marga akadēmija (Vācija) kursus un regulāri turpina savu izglītību individuāli institūtā Indijā un pie sava skolotāja Paramahamsa Šrī Svami Višvananda.linda_straume_1Linda Straume
ir Gongu Meistare, Latvijas Kultūras akadēmijas docētāja, docējusi arī LU Moderno valodu fakultātē, Lutera akadēmijā u.c. Uzstājusies starptautiskās zinātniskās konferencēs, vada seminārus par kultūrvēstures un kultūru saskarsmes jautājumiem. Gonga spēli apguvusi pie gongu meistara Dona Konro (ASV) u.c.