Mājas lapa Tematiskās nodarbības Dvēseles ceļš kopā ar lielajiem garīgajiem skolotājiem VASARSVĒTKOS: VILBERS- 9.jūnijs
Dvēseles ceļš kopā ar lielajiem garīgajiem skolotājiem VASARSVĒTKOS: VILBERS- 9.jūnijs Drukāt E-pasts

daya_yoga_logo_1-b
indija_sadhuDvēseles ceļš kopā ar lielajiem garīgajiem skolotājiem

svētdien, plkst.18.30 - 20.00


9.jūnijā (Vilbers)


Meditāciju cikls "Dvēseles ceļš kopā ar lielajiem garīgajiem skolotājiem" piedāvā iespēju smelties iedvesmu dažādu laikmetu, tradīciju garīgo skolotāju pieredzē, atziņās un dzejas rindās un ļauties gongu un citu intuitīvo instrumentu pavadībai, katram pašam dodoties arvien dziļākā ceļojumā uz savu iekšējo centru.

Visu laikmetu un dažādu garīgo tradīciju lielie domātāji, apgaismotie skolotāji un viedie savos meklējumos pēc atbildēm uz būtiskajiem dzīves jautājumiem nonākuši pie vienojošas atziņas - patiesais ceļš uz dievišķo, transcendentālo realitāti ir ceļš uz savu iekšējo centru, ceļš pie savas esības pirmavota, pie dievišķās klātbūtnes savas dvēseles centrā. Meditācija ir šī ceļa apzināta praktizēšana.

Meditācija, iegremdējoties gonga skaņu vibrācijās, palīdz atlaist prāta un priekšstatu kontroli pār uztveri, atbrīvoties no nosprostojumiem fiziskajā, emocionālajā un psihiskajā līmenī, mierpilni ļauties Augstākajai Gudrībai un iekšējai transformācijai, vedina uz satikšanos ar Dievišķo realitāti un nodomu sevī.


Meditāciju cikla tematiskais plāns:

26. maijs
Šrī Rāmana Maharši. Palikt klusumā un būt pašam

9.jūnijs
Kens Vilbers. Apziņas ceļš - pāraugt sevi, pārveidoties un ietvert visu


Meditācijas piemērotas gan iesācējiem, gan meditētājiem ar pieredzi.

Nodarbības vada: lektore un gongu meistare Linda Straume

Linda ir Latvijas Kultūras akadēmijas docētāja, docējusi arī LU Moderno valodu fakultātē, Lutera akadēmijā u.c. Uzstājusies starptautiskās zinātniskās konferencēs, vada seminārus par kultūrvēstures un kultūru saskarsmes jautājumiem. Gonga spēli apguvusi pie gongu meistara Dona Konro (ASV) u.c.

Dalības maksa: EUR 15
Lūdzam pieteikties studijā iepriekš pa tālruni 26555060