Mājas lapa Tematiskās nodarbības SEMINĀRS - Bailes un sevis spēcināšana kopā ar Dživanu Muktu Singhu (Čīle) - 25.oktobris
SEMINĀRS - Bailes un sevis spēcināšana kopā ar Dživanu Muktu Singhu (Čīle) - 25.oktobris Drukāt E-pasts


dzivans_mukta_sings_seminars_fbSEMINĀRS
Bailes un sevis spēcināšana
kopā ar Dživanu Muktu Singhu (Čīle)

25.oktobrī, piektdien, plkst.18.30 - 21.00

Mēs iegūstam iekšēju pārliecību un sajūtam savu spēku, nevis izvairoties no bailēm vai tās ignorējot, bet spējot ieskatīties bailēm acīs un tās atzīt. Mēs varam izvēlēties dzīvot bezbailīgi un drosmīgi. Šī izvēle gan nosaka, gan maina mūsu dzīves kvalitāti.

Seminārā gan runāsim par šo tēmu, gan izpildīsim Kundalini jogas vingrinājumu kompleksu un meditāciju, kas palīdz sajust sevi un savu vitālo spēku. Tas ļauj pārvarēt bailes, lai turpinātu virzīties dzīvē uz priekšu, laužot paša uzliktos ierobežojumus.

jivan_muktaSemināru vada: jogas skolotājs, dziednieks Dživans Mukta Singhs (Čīle, Grankanārija).

Dživans Mukta Singhs (dzimis Čīlē) ir filosofijas doktors, spēcīgs Kundalini jogs vairāk kā 20 gadu garumā, starptautisks skolotājs un jutīgs dziednieks, tiešs Meistara Jogī Bhadžana skolnieks. 

Jogas ceļa sākumā, viņš spontāni piedzīvojis transformējošu jogas pieredzi, specializējoties dziedniecībā. Meistars Jogī Bhadžans savulaik apliecinājis, ka viņš var mīloši kalpot šādā veidā. Alternatīvās terapijas jomā Dživans Mukta ir izstrādājis un vada "Meditatīvo dziedniecības programmu".

Dživans Mukta ir studējis politikas zinātni un vēsturi, ir Helsinku universitātes reliģijas studiju doktors. Publicējis rakstus par garīgumu, jogu, dziedniecību. Ir precējies, divu bērnu tēvs. Izstrādājis arī vīriešiem paredzētu izglītojošu garīguma veicināšanas programmu "Vīrieša vispārīga apmācība".

Semināra valoda: angļu (tulkojums latviski, skolotāja Devta Hari Kaur)

Semināra dalībnieki: gan iesācēji, gan jebkura jogas veida praktizējošie.

Lūgums ģērbties ērtās jogošanai piemērotās drēbēs.

Dalības maksaEUR 30. Jebkura jogas veida skolotājam EUR 25.

Lūdzam pieteikties iepriekš pa tālruni 26555060