Mājas lapa Tematiskās nodarbības SIEVIETES SPĒKA vakari - 23.jūlijs - Ko darīt ar sevis salīdzināšanu ar citiem, paškritiku. Ko sev atņemam?
SIEVIETES SPĒKA vakari - 23.jūlijs - Ko darīt ar sevis salīdzināšanu ar citiem, paškritiku. Ko sev atņemam? Drukāt E-pasts

woman_happy_plava

SIEVIETES spēka vakari
katra mēneša 2. un 4.
ceturtdienā, plkst.18.00 - 20.00

23.jūlija tēma - Ko darīt ar sevis salīdzināšanu ar citiem, paškritiku. Ko sev atņemam?

13., 27.augustā
u.t.t.

Nodarbības sievietēm, kas domātas jebkura vecuma būtnei. Tās var apmeklēt pēc izjūtas jebkurā no datumiem vai regulāri, bagātinot savu iekšējo pasauli.

Ir laiks piedzīvot savu dzīvi, izbaudīt tās iespējamās garšas, lai izvēlētos tieši to, kas atbilst sirds ilgām. Lai ikdiena ir jauns sākums dzīves piedzīvojumam.

Ielūkošanās savas dvēseles viedumā arvien dziļāk un dziļāk ir nebeidzams process. Līdz esi apmierināta ar to, kas notiek ārpus tevis, jo tas ir stāsts par tevi pašu.

Viss, kas noticis, ir mūsu izvēļu rezultāts. Spēcināsim sevi, lai ikdienas notikumus transformētu ar mīlestību, apzinoties, ka esi vienmēr MĪLĒTA!

sarmite_smiteTēmas par kurām runāsim, praktizēsim:
- Sapratne attiecību virpulī, kuri uzdevumi ir mūsu, kuri ne.
- Kā iegūt iekšējo līdzsvaru, atšķirot domas no sevis pašas, izbeidzot ar tām identificēties.
- Uzskatu un pārliecību revidēšana, atstājot tās, kas atpazīst mūsu iekšējo pašvērtējumu, nevis ego uzlikto.
- Iekšējo un ārējo vēlmju saskaņošana, sajūtot savu ķermeni un tā impulsu.
- Kā sekot savai iekšējai balsij, kā atļaut sev to sadzirdēt, just un zināt.
- Ko darīt ar sevis salīdzināšanu ar citiem, paškritiku, ko sev atņemam.
- Atrast un pastiprināt savu spēka avotu.
- Dziļi caur sajūtām piedzīvojot šeit un tagad būšanu savā esībā, ne teorētiskā zināšanā.
- Kā laime ienāk attiecībās, ja zinām, kas esam, veidojot savu iekšējo pasauli mīlestības enerģijās.
- Mīlestības jēdziens. Kā to paplašināti izjust, kā nepazaudēt sevi.
- Kāpēc sievietei veidot pievilcīgu enerģētiku, ko tā dos pašai un satiktajiem.
- Pieņemt - ko tas nozīmē, kā uz tā nepaklupt.

Katrā nodarbībā MEDITĒSIM, praktizēsim, runāsimies, dalīsimies, atbalstīsim, smiesimies, lai pēc tās justu sevī svētības sajūtu - vieglu, vienkāršu un tīru. Justu savu PATIESO daļu.

Tēmas arī atnāks mums, kopā esot, - tieši šobrīd risināmas un piedzīvojamas, dziļi un personīgi katrā no mums. Dzīve notiek un, esot tās plūsmā, saskaramies ar palikušajiem Ego krikšiem, nevis, lai nosodītu sevi vai otru, bet satiktu sevi vaigu vaigā.

Lūgums līdzi ņemt: pierakstu kladi un rakstāmo, siltas zeķītes. Ājurvēdas tēja būs!

Nodarbības vada: personīgās izaugsmes pasniedzēja, sertificēta regresijas terapeite Sarmīte Šmite
Dalības maksa: EUR 15 Mēneša abonements EUR 24
Lūgums pieteikties studijā pa tālruni 26555060

ATSAUKSMES NO MEITENĒM PAR SARMĪTI UN NODARBĪBĀM

"Strādāt ar Sarmīti ir viegli un patīkami. Cilvēcīga, sirsnīga, vieda un ar plašām zināšanām dažādās jomās, ko veiksmīgi sakombinē, lai radītu vislabāko risinājumu konkrētajam cilvēkam un situācijai. Vadītas meditācijas, darbs ar savām zemapziņas daļām, savas labākās versijas apzināšanās, sevis iepazīšana, pieņemšana, atbildes uz sev sarežģītiem jautājumiem, personīgā izaugsme, intuīcija, saikne ar Dievišķo ir tikai daļa no Sarmītes metožu lādes. Jebkuram cilvēkam, kurš vēlas labāk saprast sevi un augt, noteikti iesaku tikšanos individuāli vai grupā. Tā ir gaiša pieredze ar paliekošu vērtību un lielisku pēcgaršu," S.

"Sarmīte ir ka plūstoša upe, kas ir mierīga un piepilda ar enerģiju un lietu kārtību kas nosaka mūsu iekšējo pasauli. Sarmīte palīdz sakārtot lietas pēc mīlestības likumiem, kas ir galvenais iemesls tam lai mēs dzīvotu un izpaustu savu sievišķību saviem mīļajiem cilvēkiem un vīrietim. Sarmīte ar savu plūstošo upes enerģiju sakārto VISU pēc vieglas sievišķīgas enerģijas, kas palīdz mums dzīvot. Paldies viņai par VISU ko viņa ir sniegusi man," SANDRA

"Sarmīte – kādu posmu dzīvē ejam kopā. Ienāca manā dzīvē kā skolotāja. Tik ļoti pati, tik ļoti blakus, tik ļoti atbalstoša un redzoša ne pa virsu – dziļumā. Skaistas Dvēseles cilvēks šeit uz planētas Zeme. Paldies, ka ienāci un esi manā dzīvē – vienmēr uzklausoša, atbalstoša, kura nesavtīgi dalās ar to, ko patiesi izjūt caur sevi un tas parasti ir tik ļoti laikā un vietā, trāpīgi kā naglai uz galvas!" DAIGA

"Gribētos pateikt lielu paldies lieliskajai personības izaugsmes trenerei Sarmītei Šmitei. Ļoti profesionāls, zinošs un dzīves gudrs pasniedzējs ar ļoti dziļu skatījumu uz dažādām lietām. Lielisks profesionālis, kuru piepilda tik daudz mīlestības un maiguma, ko nevar nejust viņas nodarbībās un individuālajās konsultācijās. Liels paldies, ka esmu Jūs sastapusi savā dzīves ceļā un man bija iespēja pabūt Jūsu brīnišķīgajā harmonijas laukā.," Ar cieņu, Marina
"Ja vēlies būt mīlestībā, atrast dzīvē jēgu un iet pa dzīvi ar paceltu galvu pie sevis, tad saskarsmē ar Sarmīti un pašam ar sevi strādājot var saņemt šo fantastisko sajūtu. Sarmītei ir talants būt iedvesmojošai, vadīt uz augšu, uz priekšu caur dzīves labirintiem," DAGNIJA