Mājas lapa Tematiskās nodarbības SEMINĀRS - TIBETAS DZIEDOŠIE TRAUKI un dziedināšana - 2., 9.novembris
SEMINĀRS - TIBETAS DZIEDOŠIE TRAUKI un dziedināšana - 2., 9.novembris Drukāt E-pasts

tibetas_trauku_masaza_ar_cilvekudaya_yoga_logo_1-bSEMINĀRS - TIBETAS DZIEDOŠIE TRAUKI un dziedināšana
2.novembrī, piektdien, plkst.18.00 - 21.00
9.novembrī, piektdien, plkst.18.00 - 21.00

Šis ir unikāls divu dienu seminārs "Daya Yoga" studijas Skaņas un vibrācijas dziedniecības centra mācību kursu ietvaros, kurā dalībnieki apgūs pamatlietas, kas saistītas ar Tibetas dziedošo trauku praksi.

Pēdējo 50 gadu laikā Tibetas dziedošo trauku vibrācijas iedarbība ir pētīta neskaitāmos centros rietumos, tai skaitā doktora līmeņa zinātniskajos darbos, no kuriem aktīvi vieni no pēdējiem ar pētniecību nodarbojas Pētera Hessa un Kristīnes Kolleres institūti Vācijā, kur Tibetas trauki ir atzīti par oficiāliem dziedniecības instrumentiem skaņas terapijā, kā arī terapeitu, pedagogu un psihologu darbā. 

Vācijā šodien ir ierasts, ja skolā Tibetas traukus izmanto pedagoģijā, kur gandrīz katrā skolā ir vismaz viens šāds trauks. Pedagogi, saņēmuši speciālu apmācību, ar trauku palīdzību palielina skolēnu koncentrēšanās prasmes un līmeni.

Tibetas trauki palīdz ne tikai tiem, kuriem nepieciešama dziedināšana, bet arī pilnīgi veseliem cilvēkiem, jo dziedināšanas laikā viņi sasniedz dziļas atpūtas sajūtu, miera izjūtu, garīgo un fizisko spēku pieplūdumu, kā arī iegūst enerģiju radošam darbam un situāciju risināšanai. Mūsdienās Tibetas trauku iedarbība ir vērtīga arī kvalitatīva miega palielināšanai, stresa, kā arī raižu un pat dažādu panikas lēkmju novēršanai.

2.novembrī
Darbs ar vienu trauku. Skaņas masāžas apguve sev - pašmasāža. Masāžas tehnikas apguve otras personas dziedināšanai. Palīdzība nelaimes gadījumos.

9.novembrī
Darbs ar trīs traukiem. Iepazīsim un strādāsim ar dažādām trauku skaņas un balss vibrācijas tehnikām.

Līdzi jāņem: ja ir - savi trauki, ja nav - kursā var izmantot studijas traukus; dvielītis, ko paklāt zem galvas; siltas zeķītes.

Semināru vada: Gonga un Reiki Meistare ar vairāk kā 20 gadu dziedināšanas stāžu Izabella Reuta

Dalības maksa: EUR 54 (abas dienas), EUR 34 (viena diena).
Lūdzam pieteikties iepriekš pa tālruni 26555060