Mājas lapa Tematiskās nodarbības GONGA TERAPIJAS STUDIJAS - 14.decembris
GONGA TERAPIJAS STUDIJAS - 14.decembris Drukāt E-pasts
gongs-macibas_2
daya_yoga_logo_skanas
GONGA TERAPIJAS STUDIJAS14.decembrī, sestdien, plkst.12.00 - 14.00

"Gongs ir pirmais un pēdējais instruments cilvēka prātam. Ir tikai viena lieta, kas spēj pārveidot un vadīt cilvēka prātu - Gonga skaņa. Tā ir pirmā skaņa Visumā, un šī skaņa Visumu arī radīja. Tā ir radošuma pamata skaņa. Prātam gonga skaņa ir kā māte un tēvs, kas devis dzīvību. Prāts nespēj pretoties gongam," jogas Meistars Jogī Bhadžans.

Daya Yoga Skaņas un vibrācijas dziedināšanas centrā reizi mēnesī notiks atvērtā nodarbība ikvienam, kuram interesē gonga skaņa un spēle.

Gonga studijas domātas jebkuram interesentam - neatkarīgi no tā, vai dalībniekam pieder vai nepieder gongs. Galvenais - interese par gonga skaņu un vēlme to spēlēt, atklājot jaunu pasauli, nomierinot prātu un dziļāk iepazīstot savu saikni ar dvēseli un dievišķo.

Gonga spēlēšana ir tūkstošiem gadu sena prakse, kas vienlaikus ir gan saruna, gan arī meditācija ar pašu gongu un Visumu.

Cilvēka ķermenis ir kā dievišķs instruments ar 72 000 vibrāciju stīgām, kas sūta enerģiju uz mūsu fizisko, emocionālo un mentālo ķermeni. Kad tiek spēlēts gongs, tad šo stīgu vibrācija liek pilnīgi visām ķermeņa šūnām rezonēt, dejot un atbrīvot enerģijas plūsmu, kurā ir atrodams piepildījums, harmonija un mīlestība. Jebkuram cilvēkam ir tiesības ienirt savā dievišķajā gudrībā.

Ja ir, lūgums līdzi ņemt arī savus instrumentus!

Nodarbības gaitu radīsim pašā nodarbībā kopīgi.

Nodarbībs ilgums ir atkarīgs no dalībnieku skaita, bet ne mazāks par 1 stundu.

Gonga studijas vada: gongu Meistare Judīte Zapolska

Dalības maksa: ziedojumi (ieteicamais ziedojums, sākot no EUR 7)
Lūdzam pieteikties iepriekš pa tālruni 26555060