Mājas lapa Tematiskās nodarbības SEMINĀRS - Eņģeļu vibrācijas mūsdienu cilvēkam: ziema - 23.februāris
SEMINĀRS - Eņģeļu vibrācijas mūsdienu cilvēkam: ziema - 23.februāris Drukāt E-pasts

engelu_seminars_ziemaSEMINĀRS - vēlreiz
2019.gads kopā ar eņģeļu enerģiju.
Eņģeļu vibrācijas mūsdienu cilvēkam: ziema

23.februārī, sestdien, plkst.10.00 - 17.00

Šis seminārs ir visiem tiem mūsdienu cilvēkiem, kuri:
- zina, ka zemei vistuvākās dievišķās vibrācijas dēvē par eņģeļiem;
- ar pietāti vēlas uzzināt vai padziļināt savas zināšanas un praksi par šo vibrāciju izmantošanu savā garīgās attīstības ceļā.

"Tu esi dzimis, tu esi dievišķs, tu esi tu. Tev nav jākļūst par cilvēku, tu esi cilvēks. Būt par cilvēku ir labāk kā būt par eņģeli, par zintnieku, un par jebko citu ar Dieva spēku, kas vien iespējams. Tu esi cilvēks, tāpēc radīts pēc Dieva līdzības. Taču vēlies izskatīties pēc sevis paša, tāpēc tas ir muļķīgi, ja neesi tāds, kā tas, kurš tevi radījis," jogī Bhadžans.

"Kad apkārt ir Dievs, pat eņģeļi paklanās. Kāpēc jūs domājat, ka tam, kurš īsteno vienotību ar Dievišķo, sasniedz augstāko garīgās attīstības pakāpi, dabas likumi nepaklanās? Jo arī tajos mīt Dievs, un, kad Dievs staro caur cilvēku, protams, daba paklanās. Dabas likumus pārvalda eņģeli un erceņģeļi, un viņi visi paklanās," Paramahamsa Šrī Svami Višvananda. 

"Eņģeļi ir būtnes caur kurām Dievs rada, uztur un vada visumus, ir vairāk un mazāk vareni eņģeļi, ir taisnīgi un labi piedāvāt viņiem savu mīlestību, taču ir jāpievērš uzmanība tam, kas teikts: "Tie, kuri pielūdz kaut ko zemāku par Dievu, dodas pie zemākā. Tie, kuri pielūdz Dievu, dodas pie Dieva." Vislabākā prakse ir lūgt Dievu, taču Meistaru, svēto un eņģeļu palīdzība, kas vērsta pret viņu mīlestību pret Dievu, padziļina izpratni par tīru mīlestību un atver dziļākai Dieva mīlēšanai, " Svami Krijananda. 


Šajos semināros mēs dalīsimies zināšanās un informācijā, kas spēcinās personīgās un eņgeļu enerģētikas vibrācijas saikni ikdienā.


Programma: ziema

10.00 - 12.00 Saikne ar savu Sargeņģeli. Altāris.
12.00 - 13.00 Maiga gonga pelde eņģeļu vibrācijās - erceņģelis Mihaēls (aizsardzībai un ticībai)
13.00 - 14.00 Pārtraukums
14.00 - 17.00 Lūgšanas un to veidi. Enerģētikas 4 ceļi. Eņģeļu kārtis attiecībām.

Semināru vada: meditācijas pasniedzējas Judīte Zapolska/ Devta Hari Kaur un Daiga Konošonoka Sananda

Judīte Zapolska ir starptautiski sertificēta "Eņģeļi un čakras" praktiķe (Ros Place, Lielbritānija).

Judīte: "Apzināti ar eņģeļu enerģijām un smalko pasauli sāku strādāt pirma 10 gadiem. Kopš tā laika praktizēju eņģeļu kāršu lasījumus un vēstījumus sev un citiem, vadu eņģeļu enerģijas meditācijas."

Daiga Konošonoka Sananda ir starptautiski sertificēta eņģeļu prakiķe un sertificēta eņģeļu kāršu lasītāja (eņģeļu praktiķes Dorīnas Virtjū klātienes sertifikācija akadēmijā, Lielbritānija, ASV).

Daiga: "Interese radās nejauši, toties likumsakarīgi, pēc tam tā pārvērtās padziļinātās mācībās, un vēl vēlāk sertifikācijā, lai palīdzētu arī citiem veidot attiecības ar eņģeļu enerģiju veidā, kas nav pašradītas jaukas un sajūsmas pilnas izdomas prātā, bet apzināts ceļš pie Dieva."


Līdzi jāņem: pierakstu papīrs, pildspalvas, enģeļu kāršu komplekts (ieteicams Dorīnas Virtjū "zilais" kāršu komplekts).

Dalības maksa: EUR 40

Nākamo tēmu semināru datumi: 28.aprīlis, 16.jūnijs, 29.septembris, 1.decembris

Lūdzam pieteikties iepriekš pa tālruni 26555060