Mājas lapa Koncerti Gonga skaņas pelde ALŪKSNĒ - Veselībai, atjaunotnei un jaunam atspērienam - 21.septembris
Gonga skaņas pelde ALŪKSNĒ - Veselībai, atjaunotnei un jaunam atspērienam - 21.septembris Drukāt E-pasts

gonga_skanas_pelde_mobGonga skaņas pelde ALŪKSNĒ
Veselībai, atjaunotnei un jaunam atspērienam


21.septembrī, sestdien, plkst.16.00 - 17.30
Alūksnes kultūras centra Mazajā zālē

Gonga pelde ir iespēja baudīt Visuma varenās balss skanējumu, ko vada Reiki un Gongu Meistare, mākslas terapeite, dziedniece Izabella Reuta.

Lūdzam ņemt vērā – gonga pelde ir relaksācija, kas notiek sēdus vai ieteicams - guļus stāvoklī (līdzi jāņem savs paklājiņš, guļammaiss, pleds u.c. ērtību nodrošinošas lietas ķermeņa atpūtai).

Klausoties varenajos Gongos, cilvēks dodas vēl nebijušā un neiedomājamā ceļojumā... Šajā ceļojumā ir iespējams piedzīvot, ieraudzīt un sastapt jebko... Sastapt pašam sevi!

Gonga skaņas vibrācija ir zinātniski pētīta, kā fiziskā ķermeņa, emociju un prāta līdzsvarotāja, jo tā ietver visu - mieru, maigumu, valdzinājumu, prieku, spēku, dziļumu, veldzi, mīlestību un bezgalīgu brīvību!

Senie viedie ticēja, ka Gonga skanējumam piemīt universāls dzīvības enerģijas spēks. Viņi izmantoja Gongu, lai atjaunotu šūnas, attīstītu intuīciju, pārvarētu bailes no nāves. Gongus, dziedošos Tibetas traukus un arī citus arhaiskus instrumentus Gonga peldē pielieto, lai palīdzētu ārstēt daudzas ar veselību saistītas problēmas un izmanto psihoterapijā, palīdzot emocionāla stresa gadījumos.

Gongs ir dziļš personīgās transformācijas un garīgās izaugsmes avots.Tibetas dziedošais trauks - tas ir maziņš Gongs. Tibetas trauka, tāpat kā Gonga vibrāciju biežums, saskan ar Visuma planetāro vibrāciju biežumu. Trauku dziedājums pakāpeniski pārņem cilvēka prātu un notiek dziļa dziedinoša relaksācija. Saplūšana ar Tibetas dziedošo trauku un Gongu skaņām ir meditācija, kas pieejama katram cilvēkam. Ir tikai jāapguļas un jāļauj sevi piedzīvot un izjust skaņā!

Mīļi gaidīti skaņā un Mīlestībā!
gonga_skanas_pelde_mob
Dalības maksā iekļauta arī dziednieciska tējas tase pēc relaksācijas.

Dalības maksa: EUR 10.
Skolēniem, studentiem, senioriem (uzrādot apliecību) EUR 8.

Biļetes iegādājamas "Biļešu Paradīze"