Mājas lapa Konsultācijas un individuāli Individuālie REGRESA TERAPIJAS seansi
Individuālie REGRESA TERAPIJAS seansi Drukāt E-pasts

regresijas_terapija_1Individuālie Regresa terapijas seansi


Lai kā esi strādājis ar sevi, meklējis atbildes pie dažādiem speciālistiem, tās ieguvis, tomēr jūti, - ir kaut kas vēl, ko nevari izskaidrot. Dari visu, ko vari, bet atbildes nedodas rokā. Iespējams tās neapzināti vai pat atzināti paslēptas kaut kur dziļi zemapziņā un ietekmē mūsu dzīvi, veselību, attiecības, iekšējos procesus. Ir situācijas kuras nāk no senatnes un joprojām mūs ietekmē. Regresijas terapija ir metode, kas to var risināt.

Kā notiek regresija?

Klients sagatavo jautājumus uz kuriem vēlētos saņemt atbildes, pats no sava augstākā Es. Pirms regresijas ar vadītāju tos izrunā, mierīgā, siltā gaisotnē.

Regresijas terapija ir dvēseles ceļojums laikā, vieglā transā, kur klients ir pilnīgi aizsargāts, tikai atbild uz regresologa uzdotajiem jautājumiem, kur klientam atveras durvis, par kurām pat nebija nojausma. Kaut kur iespējams iestrēgusi enerģija un nerodas risinājums šeit un tagad. Atbildes parasti ir ļoti negaidītas un klients to visu pats redz, atrod arī kas jāsaprot, lai tagad viss mainītos.

Regresijas terapija nav burvju zizlis, kas visu izārstē, bet gan palīgs, lai ienāktu dzīves harmonija un brīvības sajūta. Lai beidzot sāktu dzīvot dzīvu dzīvi. Tiek atbrīvota iestrēgusī enerģija.

Visas atbildes ir cilvēkā pašā. Šī metode palīdz pašam cilvēkam tās arī atrast ar regresologa palīdzību.

Regresijas terapiju vada: sertificēta regresijas terapeite Sarmīte Šmite
Sertificēta regresologu skolas Пробуждение terapeite, pasniedzēja Tatjana Makarova

Regresijas ilgums: 1.5 stunda (lūdzam ierēķināt īsu papildu laiku ājurvēdas tējas dzeršanai)
Cena: EUR 30

Vieta
:
Daya Yoga studija
Lāčplēša iela 35 - 8, Rīga

Pieteikšanās pa tālruni 26555060