Mājas lapa Meditāciju nodarbības SEMINĀRS sievietēm: ŠRĪ JANTRAS krāsošanas meditācijas kurss - 2.novembris
SEMINĀRS sievietēm: ŠRĪ JANTRAS krāsošanas meditācijas kurss - 2.novembris Drukāt E-pasts

sri_jantras_krasosana_1SEMINĀRS sievietēm
Šrī jantras krāsošanas meditācijas kurss

2.novembrī, sestdien, plkst.14.00 - 18.00


Jantra nozīmē "instruments" - tā ir sakrālā ģeometrija, ko neskaitāmu tūkstošu gadu gaitā cilvēki izmanto meditācijā un apzinātības palielināšanā.

Šrī jantra ir vissenākā un vissarežģītākā jantra, tā ir Dievmātes enerģijas atspoguļojums. Tā pārveido jebkuru negatīvu enerģiju pozitīvajā. Šrī jantra palīdz rast līdzsvaru starp sievišķo un vīrišķo enerģiju. Jau izsenis meditācija ar Šrī jantru ir bijusi viens no vislabākajiem Vastu (zināšanas par telpu enerģiju) un Džjotiša (vēdiskā astroloģija) dziedniecības līdzekļiem. Tā ietver visu ārējā un iekšējā visuma enerģijas pilnību, tāpēc meditācija ar Šrī jantru dziedina fiziskajā, emocionālajā un garīgajā līmenī, ienesot dzīvē lielāku svētību, mierīgāku prātu, sirds enerģijas attīrīšanu, kā arī mīlestību, piedošanu, veselību, dzīvesgudrību un labklājību. 

"Šrī jantra ir instruments, kas palīdz kontrolēt prātu un maņas, kā arī rada augstas vibrācijas frekvences. Tur, kur tā atrodas, tā apkārtesošo negativitāti transformē pozitīvā enerģijā un noņem arī planētu negatīvo ietekmi. Cilvēki to izmanto arī dziedniecības nolūkos. Šrī jantrā ir klātesoši 432 000 dievību (Dievmātes aspektu), tā spēj aizvest iekšējā ceļojumā, un sniedz visu, kas ir nepieciešams, lai cilvēks sasniegtu dzīves augstāko mērķi. Taču, ir jāpiemīt ilgām pēc Dieva," Paramahamsa Višvananda.

Šī kursa uzsvars nav krāsošana, bet gan meditēšana, kas atklāj noteiktu Dievmātes aspektu pašā cilvēkā. Katra jantras daļa atspoguļo kādu čakru, ķermeņa daļu vai nadī kanālu, kas atrodas mūsu smalkajā ķermenī. Kā skaidrojis Paramahamsa Višvananda - Šrī jantrā ir klātesošs viss Visums, tāpēc kursa laikā būtiska ir nevis ārēja krāsošana, bet gan ieniršana iekšējās enerģijas sistēmā. Tas ir dziļš sevis transformācijas process. Šī meditācija pat bez zīmēšanas ir skaista un spēcīga pieredze.

sri-yantra-krasosana_3
Šajā seminārā gūsiet gan zināšanas, gan praktisku pieredzi:

- par saiknes izveidošanu ar sevī mītošo Dievmātes enerģiju,
- apgūsiet Šrī jantras dziļo simbolisko nozīmi,
- apgūsiet veidus, kādā Šrī jantra palīdz rast iekšēju līdzsvaru, nomierināt prātu,
- palielināsiet koncentrēšanās spējas un apzinātību,
- līdzsvarosiet savu vīrišķo un sievišķo enerģiju,
- individuāli attīrīsieties,
- palielināsiet savu jutību.


Dalībnieki: jebkurš interesents, sākot no 16 gadu vecuma. Nav nepieciešamas iepriekšējas zināšanas, ikviens ir mīļi gaidīts!

Sagatavošanās: tā kā kursa laikā notiek meditācijas par Dievmāti, tad iesakām trīs dienas iepriekš vai vismaz kursa dienā lietot tikai veģetāru pārtiku (tai skaitā bez olām).

Materiāli: Kursa laikā meditatīvā krāsošana notiek pēc izvēles ar zīmuļiem vai akrila krāsām. Ja vēlaties, varat ņemt līdzi arī savus materiālus (krāsas, zīmuļus, otas u.c.).

Semināru vada: pasniedzēja Sananda (Daiga Konošonoka), Bhakti Marga Akadēmija (Vācija).

Dalības maksa: EUR 33, atkārtots apmeklējums EUR 25
Lūdzam iepriekš pieteikties pa tālruni 26555060