Mājas lapa Meditāciju nodarbības GONGA MEDITĀCIJAS - Ceļā pie Esības Pirmavota, kur sastopas tradīcijas - 14.aprīlis, 12.maijs, 9.jūnijs
GONGA MEDITĀCIJAS - Ceļā pie Esības Pirmavota, kur sastopas tradīcijas - 14.aprīlis, 12.maijs, 9.jūnijs Drukāt E-pasts

gongs_saulgriezuGONGA MEDITĀCIJAS
Ceļā pie Esības Pirmavota, kur sastopas tradīcijas


14.aprīlī, otrdien, plkst.18.30 - 20.00
12.maijā, otrdien, plkst.18.30 - 20.00
9.jūnijā, otrdien, plkst.18.30 - 20.00


Dažādu garīgo tradīciju lielie domātāji, apgaismotie skolotāji un viedie savos meklējumos pēc atbildēm uz būtiskajiem dzīves jautājumiem, ejot pa dažādiem meklējumu ceļiem, nonākuši pie vienojošas atziņas, ka patiesais ceļš uz transcendentālo realitāti ir ceļš pie dievišķās klātbūtnes savas dvēseles centrā. 20. gadsimts iezīmēja dažādo tradīciju tuvināšanos, sastopoties krustpunktā, kas ir meditācija - šī ceļa apzināta praktizēšana.

Meditācija, iegremdējoties gonga skaņu vibrācijās, palīdz atlaist prāta un priekšstatu kontroli pār mūsu uztveri, atbrīvoties no nosprostojumiem fiziskajā, emocionālajā un psihiskajā līmenī, mierpilni ļauties Augstākajai Gudrībai un iekšējai transformācijai, un vedina uz satikšanos ar Dievišķo realitāti un nodomu sevī.

Gonga meditācijas "Ceļā pie Esības Pirmavota, kur sastopas tradīcijas" piedāvā iespēju katras sesijas ievadā smelties iedvesmu vairāku dižo 20. gs. garīgo skolotāju pieredzē un atziņās, un tad, ļaujoties gongu un citu intuitīvo instrumentu pavadībai, katram pašam doties arvien dziļākā ceļojumā uz sastapšanos ar dievišķo pirmsākumu savā iekšējā centrā.

Meditāciju cikla tematiskais plāns:
Marts - Hazrats Inajats Khāns - sūfiju mistiķis ceļā starp Austrumiem un Rietumiem. 
Aprīlis -  Bīds Grifits - Rietumu intelektuālis un indiešu svētais vīrs. 
Maijs -  Šrī Činmojs - apgaismotais miera meditācijas ANO iedibinātājs. 
Jūnijs -  Hugo Enomija Lasāls - kristiešu mūks un zen skolotājs.

Meditāciju cikls piemērots gan iesācējiem, gan meditētājiem ar pieredzi.

Nodarbības vada: lektore un gongu meistare Linda Straume

Linda ir Latvijas Kultūras akadēmijas docētāja, docējusi arī LU Moderno valodu fakultātē, Lutera akadēmijā u.c. Uzstājusies starptautiskās zinātniskās konferencēs, vada seminārus par kultūrvēstures un kultūru saskarsmes jautājumiem. Gonga spēli apguvusi pie gongu meistara Dona Konro (ASV) u.c.

Dalības maksa: EUR 15
Lūdzam pieteikties studijā iepriekš pa tālruni 26555060