Mājas lapa Meditāciju nodarbības GARAIS GONGU VAKARS sveču gaismā - 23.oktobris
GARAIS GONGU VAKARS sveču gaismā - 23.oktobris Drukāt E-pasts

gongu_naktsGarais Gongu vakars sveču gaismā
23.oktobrī
, piektdien, 18.30 - 21.30 / 22.00


Gongs tiek izmantots tūkstošiem gadu, lai dziedinātu un harmonizētu ķermeni, garu. Tas ir sens meditatīvs instruments, kas atjauno iekšēju līdzsvaru, vienotību un veselumu, kā arī vada cilvēku pretim savas dziļākās būtības apjausmai.

Garais Gongu vakars piedāvā iespēju doties relaksējošā, harmonizējošā un transformējošā dvēseles ceļojumā.

Atbrīvojot uzkrāto spriedzi ķermenī un emocijās, jūs varēsit rezonēt ar kosmiskajām vibrācijām un mierpilni ļauties Dievišķās realitātes vadībai, kā arī iepazīt savus noslēpumainos dziļumus un atmodināt iekšējās rezerves. Garajā gongu vakarā ir iespēja sajust sevi kā dzīvu, plašu un radošu Visuma daļu, atjaunoties miesīgi un garīgi.

Garais gongu vakars iesākas ar dinamisku gongu un citu vibroakustisko instrumentu skaņu ceļojumu aptuveni stundas garumā, kas aizsniedz visus cilvēka enerģētiskos centrus, palīdz atlaist prāta kontroli un atbrīvoties no nosprostojumiem fiziskajā, emocionālajā un psihiskajā līmenī. Atlikušās stundas tas turpinās ar pakāpeniski klusinātām gongu skaņām, kas kļūst vienmērīgas, liegi ievedot cilvēku dziļa miera stāvoklī, kur notiek pašatjaunošanās procesi, sagatavojot pilnvērtīgai nakts atpūtai mājās.

Lai ķermenis varētu pilnīgi atslābināties, lūgums parūpēties par savām ērtībām - mīkstu paklājiņu, segu, spilventiņu, ērtu apģērbu, ūdens pudeli.

Gongu vakaru vada: meditācijas pasniedzēja un gongu meistare Linda Straume.

Dalības maksa
: EUR 23
Pieteikšanās, sūtot īsziņu pa tālruni 26555060

Daya Yoga studijas Skaņas vibrācijas un dziedniecības centrs
Lāčplēša iela 35 - 8, Rīga
3.stāvs, durvju kods 1370 (ir lifts)
www.dayajoga.lv

Autostāvvietas iespējas: Lāčplēša iela 30