Mājas lapa Meditāciju nodarbības ZIEMAS SAULGRIEŽU GONGA MEDITĀCIJA - SAULES gongs - 18.decembris
ZIEMAS SAULGRIEŽU GONGA MEDITĀCIJA - SAULES gongs - 18.decembris Drukāt E-pasts

gongs_2daya_yoga_logo_1-bZIEMAS SAULGRIEŽU GONGA MEDITĀCIJA - SAULES GONGS

18.decembrī, otrdien, plkst.18.30 - 20.00

šajā svētītajā laikā - Saulgriežu laikā -
ir iespēja baudīt Visuma varenās balss skanējumu un piepildīt sevi ar īpašu spēku, enerģiju, mīlestību un prieku! Skanēs Saules gongs!

Meditāciju vada Gongu Meistare Izabella Reula.

Gonga skaņa...tā ir Visuma balss...tajā skan Visums.....
Klausoties varenajos Gongos, cilvēks dodas vēl nebijušā un neiedomājamā ceļojumā...un šajā ceļojumā ir iespējams piedzīvot, ieraudzīt un sastapt jebko...Sastapt pašam sevi!

Šī Visuma balss sevī ietver visu - mieru, maigumu, valdzinājumu, prieku, spēku, dziļumu, veldzi, mīlestību un bezgalīgu brīvību!Senie Gudrie ticēja, ka Gonga skanējums sevī ietver universālu dzīvības enerģijas spēku. Viņi izmantoja Gongu,lai pārvarētu bailes no nāves, lai atjaunotu šūnas, attīstītu intuīciju. Gongus, dziedošos Tibetas traukus un arī citus arhaiskus instrumentus pielieto, lai palīdzētu ārstēt daudzas ar veselību saistītas problēmas un arī burvīgs pielietojums psihoterapijā, palīdzot emocionāla stresa gadījumos.

Gongs ir dziļš personīgās transformācijas un garīgās izaugsmes avots.Tibetas dziedošais trauks - tas ir maziņš Gongs. Tibetas trauka, tāpat kā Gonga vibrāciju biežums, saskan ar Visuma planetāro vibrāciju biežumu. Trauku dziedājums pakāpeniski pārņem cilvēka saprātu un notiek dziļa dziedinoša relaksācija. Saplūšana ar Tibetas dziedošo trauku un Gongu skaņām ir meditācija, kas pieejama katram cilvēkam. Ir tikai jāapguļas un jāļauj sevi piedzīvot un izjust skaņā!

Mīļi gaidīti skaņā un Mīlestībā ziemas Saulgriežu laikā!

Dalības maksa: EUR 12. Bērniem, sākot no zīdainīšu vecuma līdz 12 gadiem, EUR 4.50.
Lūdzam pieteikties pa tālr. 26555060