Mājas lapa Meditāciju nodarbības VECGADA GONGS un LABKLĀJĪBAS MOTO 2019.gadam - 29.decembris
VECGADA GONGS un LABKLĀJĪBAS MOTO 2019.gadam - 29.decembris Drukāt E-pasts

gongs_1

daya_yoga_logo_1-bVECGADA GONGA MEDITĀCIJA
28.decembrī, piektdien, plkst.18.30 - 20.00

īpašs laiks - gada beigas, kad stāvam jaunā gada priekšā un vecā gada noslēgumā. Atstāsim caur gonga skaņām visu veco šajā gadā un ieiesim 2019.gadā ar jaunu vibrāciju, domām, vēlmēm, labu veselību un dzīvesprieku!

Meditāciju vada Reiki un Gongu Meistare, mākslas terapeite, dziedniece Izabella Reula.

Šis gongu vakars iesāksies neparasti! Dalībnieki varēs uzzināt savu labklājības moto 2019.gadam!

Gonga skaņa...tā ir Visuma balss...tajā skan Visums.....
Klausoties varenajos Gongos, cilvēks dodas vēl nebijušā un neiedomājamā ceļojumā...un šajā ceļojumā ir iespējams piedzīvot, ieraudzīt un sastapt jebko...Sastapt pašam sevi!

Šī Visuma balss sevī ietver visu - mieru, maigumu, valdzinājumu, prieku, spēku, dziļumu, veldzi, mīlestību un bezgalīgu brīvību!Senie Gudrie ticēja, ka Gonga skanējums sevī ietver universālu dzīvības enerģijas spēku. Viņi izmantoja Gongu,lai pārvarētu bailes no nāves, lai atjaunotu šūnas, attīstītu intuīciju. Gongus, dziedošos Tibetas traukus un arī citus arhaiskus instrumentus pielieto, lai palīdzētu ārstēt daudzas ar veselību saistītas problēmas un arī burvīgs pielietojums psihoterapijā, palīdzot emocionāla stresa gadījumos.

Gongs ir dziļš personīgās transformācijas un garīgās izaugsmes avots.Tibetas dziedošais trauks - tas ir maziņš Gongs. Tibetas trauka, tāpat kā Gonga vibrāciju biežums, saskan ar Visuma planetāro vibrāciju biežumu. Trauku dziedājums pakāpeniski pārņem cilvēka saprātu un notiek dziļa dziedinoša relaksācija. Saplūšana ar Tibetas dziedošo trauku un Gongu skaņām ir meditācija, kas pieejama katram cilvēkam. Ir tikai jāapguļas un jāļauj sevi piedzīvot un izjust skaņā!

Mīļi gaidīti skaņā un Mīlestībā, gaidot 2019.gadu!

Dalības maksa: EUR 12. Bērniem, sākot no zīdainīšu vecuma līdz 12 gadiem, EUR 4.50.
Lūdzam pieteikties pa tālr. 26555060