Mājas lapa Meditāciju nodarbības LIELDIENU OM Skandēšana (OM Chanting) - 30.marts, 1.aprīlis
LIELDIENU OM Skandēšana (OM Chanting) - 30.marts, 1.aprīlis Drukāt E-pasts

om_healing_full_moon
Lieldienu OM Skandēšana (Om Chanting)

30.martā, piektdien, plkst.10.30 - 11.30
1.aprīlī
, svētdien, plkst.9.30 - 10.30 

OM skandēšanas mērķis ir atjaunot līdzsvaru un vienotību. Individuālā līmenī OM skandēšana var līdzsvarot fiziski, mentāli, emocionāli un garīgi. Emocijas tiek atbrīvotas, un rodas iekšējs miers, laime un mīlestība. Tas sniedz vairāk dzīvesprieka, uztur mūsu veselību un palīdz jebkādai meditācijas praksei.

OM skandēšanas laikā iegūto enerģiju dalībnieks var veltīt sev un/vai saviem tuvajiem cilvēkiem, kā arī sūtīt situācijai, kas šobrīd norit  paša vai viņam zināma cilvēka dzīvē.

Lai piedalītos, nav jābūt iepriekšējai pieredzei vai īpašai fiziskai sagatavotībai. 

OM ir radoša un Visumu caurstrāvojoša skaņa, kuras iedarbība ir pētīta zinātniski. Šai vibrācijai ir labvēlīga ietekme uz meditācijas dalībniekiem, kā arī uz citiem cilvēkiem, apkārtējo vidi un dzīves situācijām. Zināšanas par OM Chanting (OM Skandēšanu) pirms vairāk kā 5000 gadu cilvēcei devis Himalaju kalnos dzīvojošs jogs Mahāvatārs Babadžī.

Dalībnieki: jebkurš cilvēks, neatkarīgi no skandēšanas pieredzes, fiziskās sagatavotības un vecuma.

Ikreiz OM skandēšanas sākumā visiem, kas tajā piedalās pirmo reizi, tiek izklāstīta skandēšanas būtība un pamati. Tā ir ļoti viegli apgūstama prakse. Lūgums, tiem, kuri to darīs pirmo reizi, uz nodarbību ierasties laicīgi!

Pašreiz pasaulē ir vairāk kā 1000 vietu, kurās notiek OM Skandēšanas (OM Chanting) meditācija.

Meditāciju vada: pasniedzēja Iveta Konošonoka / Priyanka

Dalības maksa: ziedojumi (ieteicamais ziedojuma apmērs, sākot no EUR 3).
Lūdzam pieteikties iepriekš pa tālruni 26555060

Svētdienās pēc Om Skandēšanas notiek pasākums: Dziesmu svētdiena - Indijas bhadžani (plkst.11.00 - 12.00) (ieteicamais ziedojuma apmērs, sākot no EUR 3). Sirsnīgi aicinām izbaudīt dziesmu līdzsvara un mīlestības spēku!