Mājas lapa Meditāciju nodarbības SEMINĀRS - ŠRĪ JANTRAS krāsošanas meditācijas kurss - 19.novembris
SEMINĀRS - ŠRĪ JANTRAS krāsošanas meditācijas kurss - 19.novembris Drukāt E-pasts

sri_jantras_krasosana_1SEMINĀRS
Šrī jantras krāsošanas meditācijas kurss

19.novembrī, pirmdien, plkst.11.00 - 16.00

Jantra nozīmē "instruments", tā ir sakrālā ģeometrija, ko izmanto ikdienas meditācijā, apzinātībā, kā arī apgaismības sasniegšanā. Šrī jantra ir senākā un vissarežģītākā cilvēcei zināmā jantra, kas ir Dievmātes enerģijas atspoguļojums. Tā pārveido negatīvu enerģiju pozitīvajā. 

Šrī jantra ietver visu ārējā un iekšējā visuma enerģijas pilnību, tāpēc meditācija ar Šrī jantru palīdz līdzsvarot mūsu iekšējās pasaules enerģiju un to dziedina fiziskajā, emocionālajā un garīgajā līmenī, ienesot dzīvē lielāku svētību, spēcīgāku koncentrēšanos, sirds enerģijas attīrīšanu, kā arī mīlestību, dzīvesgudrību un labklājību. 

sri-yantra-krasosana_4Šrī jantra palīdz rast līdzsvaru starp cilvēkā mītošo sievišķo un vīrišķo enerģiju, jo tajā ir klātesošas abas šīs enerģija, kas atspoguļotas īpašos veidos, kādos jantrā krustojas trijstūri. Meditācija ar Šrī jantru ir viens no vislabākajiem Vastu (zināšanas par telpu enerģiju) un Džjotiša (vēdiskā astroloģija) dziedniecības līdzekļiem.

"Šrī jantra ir instruments, kas palīdz kontrolēt prātu un maņas, kā arī rada augstas vibrācijas frekvences. Tur, kur tā atrodas, tā apkārtesošo negativitāti transformē pozitīvā enerģijā un noņem arī planētu negatīvo ietekmi. Cilvēki to izmanto arī dziedniecības nolūkos. Šrī jantrā ir klātesoši 432 000 dievību (Dievmātes aspektu), tā spēj aizvest iekšējā ceļojumā, un sniedz visu, kas ir nepieciešams, lai cilvēks sasniegtu dzīves augstāko mērķi. Taču, ir jāpiemīt ilgām pēc Dieva," Paramahamsa Višvananda.

Šī kursa uzsvars nav krāsošana, bet gan meditēšana par katru no deviņiem jantras līmeņiem (āvāranām), kas atklāj noteiktu Dievmātes aspektu katrā cilvēkā un pievērš uzmanību attiecīgajai čakrai, attīroties iekšēji. Šrī jantra sastāv no deviņām mandalām, kas ved pie Dievišķā. Katra jantras daļa atspoguļo kādu čakru, ķermeņa daļu vai nadī kanālu, kas atrodas mūsu smalkajā ķermenī. Kā skaidrojis Paramahamsa Višvananda, Šrī jantrā ir klātesošs viss Visums, tāpēc kursa laikā būtiska ir nevis ārēja krāsošana, bet gan ieniršana iekšējās enerģijas sistēmā. Tas ir dziļš sevis transformācijas process. Šī meditācija pat bez zīmēšanas ir skaista un spēcīga pieredze.

sri-yantra-krasosana_3
Šajā seminārā gūsiet gan zināšanas, gan praktisku pieredzi:

- par saiknes izveidošanu ar sevī mītošo Dievmātes enerģiju,
- apgūsiet Šrī jantras dziļo simbolisko nozīmi,
- apgūsiet veidus, kādā Šrī jantra palīdz rast iekšēju līdzsvaru, nomierināt prātu,
- palielināsiet koncentrēšanās spējas un apzinātību,
- līdzsvarosiet savu vīrišķo un sievišķo enerģiju,
- individuāli attīrīsieties,
- palielināsiet savu jutību.


Dalībnieki: jebkurš interesents, sākot no 16 gadu vecuma. Nav nepieciešamas iepriekšējas zināšanas, ikviens ir mīļi gaidīts!

Sagatavošanās: tā kā kursa laikā notiek meditācijas par Dievmāti, tad iesakām trīs dienas iepriekš vai vismaz kursa dienā lietot tikai veģetāru pārtiku (tai skaitā bez olām).

Materiāli: lūgums līdzi ņemt pierakstu klades un pildspalvas. Ja vēlaties, varat ņemt līdzi arī savus materiālus (krāsas, otas u.c.).

Semināru vada: pasniedzēja Sananda (Daiga Konošonoka), Bhakti Marga Akadēmija (Vācija).

Dalības maksa: EUR 33. Kursa atkārtota apmeklēšana EUR 25.
Lūdzam iepriekš pieteikties pa tālruni 26555060