Mājas lapa Meditāciju nodarbības MEDITĀCIJA - Dvēseles ceļojums - 23.februāris
MEDITĀCIJA - Dvēseles ceļojums - 23.februāris Drukāt E-pasts

gongs_ar_dzivibas_kokudaya_yoga_logo_1-b
MEDITĀCIJA - Dvēseles ceļojums


23.februārī, svētdien, plkst.11.00 - 13.00
26.aprīlī, svētdien, plkst.11.00 - 13.00


Reizi divos mēnešos notiek gonga meditācija "Dvēseles ceļojums", kas palīdz līdzsvarot emocijas un atbrīvot, atjaunot fizisko ķermeni, lai pieaugtu cilvēka prasme ieklausīties intuīcijā.

Visumu veido enerģijas vibrācija, kas iekļauj ķermeni un tā emocionālo un enerģētisko līmeni. Gongs atskaņo vibrāciju harmoniskā skaņas rezonansē ar ķermeņa frekvenci, tāpēc kopš seniem laikiem tas ir atzīts par labvēlīgu fizisko un garīgo bloku atbrīvotāju, kurā skaņa kalpo kā vidutājs šūnu atjaunošanai. Gonga skaņas vilņi atbrīvo no noguruma, uzvedības ieradumiem un atļauj ķermenim radīt jaunu līdzsvaru un pašatjaunošanos.

Gongs ietekmē ķermeni un tā meridiānus, mazina spriedzi un pārveido ar ķermeni saistītas emocionālās enerģijas un izjūtas.

Mēs turamies pie viedokļa par savu ķermeni un sevi pašu, kas burtiski ierakstās mūsu ķermeņa pozās un žestos. Lai mainītos emocionālā enerģijas plūsma ķermenī, ir jāmaina vai nu enerģijas plūsmas veids vai pozas, žesti. Šīs meditācijas laikā atbrīvojas emocijas, gongs atbrīvo iestrēgušas domas un izjūtas, kas uztur attiecīgus uzvedības modeļus. Tas notiek harmoniskā un līdzsvartotā veidā, un tikai atkarībā no cilvēka paša apzinātības līmeņa, viņš reaģē uz meditācijā gūtām pārmaiņām, lai tās atbalstītu dzīvē kā jaunu ieradumu.

Pirms meditācijas mēs atbrīvosim ķermeni, nomierināsim prātu, un ienirsim skaņas vibrācijā, darbojoties nevis tai pretī, bet kopā ar to, lai pietuvināšanās savai intuīcijai un dvēselei nebūtu tikai skaisti vārdi no grāmatām, bet radošs un praktisks darbs, kas nes gandarījumu un pateicību par dzīvi.

Meditāciju vada: meditācijas pasniedzēja, Gongu Meistare Devta Hari Kaur (Judīte Zapolska) un Devta Hari Singh (Gintaras Zapolskas)
Dalības maksa: EUR 15, bērniem līdz 12 gadiem EUR 4.50

Lūdzam pieteikties iepriekš, zvanot 26555060
Daya Yoga studijas Skaņas un vibrācijas dziedniecības centrs