Mājas lapa Meditāciju nodarbības MEDITĀCIJA - Dziedinoša mantras skandēšana Ziemas saulgriežos - 21.decembrī
MEDITĀCIJA - Dziedinoša mantras skandēšana Ziemas saulgriežos - 21.decembrī Drukāt E-pasts
daya_yoga_logo_1-b
sunshine_meditationDziedinoša mantras skandēšanas meditācija Ziemas saulgriežos

21.decembrī, piektdien, plkst.18.30 - 19.30

Saulgriežu laikā skandēta mantras meditācija ir enerģētiski īpaša, lai veicinātu nevajadzīgā atstāšanu, atbrīvojot vietu jaunajam nākamajā pusgadā. Jau izsenis šo laiku garīgi cilvēki ir atvēlējuši dziļai mantru skandēšanai un meditācijai.

Mēs izmantojam vārdus, lai sazinātos ikdienā vai liktu prātam pievērsties domām, kur tajās aiz katra vārda slēpjas kāda nozīme. Mantras ir svēti vārdi jeb skaņu virknējumi, kas atbrīvo no emocijām un sniedz prātam ieteikumus ikdienā. Mantra ietekmē gan to, kas to skandē, gan to, kurš to dzird.
meditation_group_4_chantingSanskritā vārdu "mantra" (mantram) veido vārds "man" (prāts, domāt) un "tra" (instruments) - domu/prāta instruments.

Šajās nodarbībās mēs meditēsim, skandējot katru reizi citu mantru, lai piedzīvotu lielāku mieru, skaidrību, visu līmeņu dziedināšanu un paplašinātu mīlestību pret sevi un notiekošo.

Meditēšana, skandējot mantru, ir ļoti sena prakse, kuras sākums meklējams pirms tūkstošiem gadu, kad svētie riši prāta kontroles radīšanai sāka izmantot skaņas vibrāciju. Skaņas vibrācija ir ne tikai patīkama melodiski un relaksējoša, bet arī palīdz piedzīvot dziļāku meditāciju.

Mantras meditācijā cilvēks atpūšas no haotiskas un nemitīgas domu plūsmas, tā vietā iekšējo komunikāciju aizstājot ar mantru skandēšanu. Tas cilvēkā attīsta koncentrēšanās un iekšējā klusuma spēju, kas ir pamata prasmes ikdienas dzīvē, lai tā kļūtu harmoniska.


Meditāciju vada: jogas pasniedzēja Devta Hari Kaur / Judīte Zapolska

Dalības maksa: EUR 10 (viena nodarbība), EUR 32 (abonements 4 reizēm).
Lūdzam pieteikties iepriekš pa tālruni 26555060