Mājas lapa Par studiju Pasniedzēji
Pasniedzēji Drukāt E-pasts
Ieva Cire
Ieva vairākus gadus nodarbojusies ar hatha jogu. Beigusi Kundalini jogas skolotāju apmācību kursu un vada Kundalini jogas nodarbības jau gandrīz desmit gadus. Ieva jogu uztver kā aizraujošu dzīves mācības ceļu, kas arvien pārsteidz ar jaunatklātām sakarībām un vairo harmoniju un mīlestību visā, kas notiek.

Ieva Priede
Ievas dzīves neatņemama sastāvdaļa vairāk kā desmit gadu garumā ir joga. Viņa padziļinājusi savas zināšanas pie Indijas un Taizemes Aštanga jogas skolotājiem. 2002.gadā ieguvusi "Tribe Yoga" sertifikātu, 2005.gadā aštanga jogas sertifikātu no "Agama Yoga". Ieva uzskata, ka joga, meditācija un iekšējais klusums, ir veids kā sakārtot savu iekšējo pasauli un rast atbildes vissarežģītākajās dzīves situācijās.
Ievai tuva ir Paulu Koelju teiktā atziņa: "Ja tu kaut ko no sirds vēlies, visa pasaule slepus sadodas rokās, lai tev palīdzētu."

Inga Mendziņa
"Man joga ir veids, kā mācīties izjust mirkli un atbrīvot prātu no domām. Tā man palīdz labāk izprast cilvēkus un pasauli, tajā pašā laikā, atstājot vietu arī nezināmajam, tikai nojaušamajam."

Pašlaik Inga izglītojas psiholoģijā, kā arī ikdienā pilnveido sevi un savas zināšanas praksē. Joga ir kļuvusi par Ingas neatņemamu dzīves sastāvdaļu. Inga pasniedz Hatha jogas nodarbības un sniedz psihologa konsultācijas.

Roberts Brants - Lakshman Das
"Jēdzienam „Joga" ir daudz skaidrojumu, taču galvenais ir savienošanās, kad ķermenis, prāts un gars veido vienu veselumu. Tas ir ceļš pie sava augstākā es jeb Dieva daļiņas, kas ir katrā no mums. Un jo ciešāka šī saikne, jo vairāk dzīvē ienāk miers, prieks, mīlestība un laime.
Man parasti uzdod jautājumu, cik es ilgi nodarbojos ar jogu, bet neviens neprasa, cik ilgi es to vēl darīšu? Ja uz pirmo es atbildu nelabprāt, tad uz otro atbilde ir viena - vienmēr. Ar jogu nevar nodarboties, tas ir dzīvesveids un pašizziņas ceļš. Es esmu laimīgs, ja pēc manām nodarbībām redzu priecīgas sejas bez ikdienas rūpēm un raizēm, kad cilvēkiem smaids līdz ausīm, it kā būtu pabijuši citā dimensijā. Manās nodarbībās notiek darbs gan ar fizisko ķermeni, gan ar enerģētisko sistēmu."

Roberta jogas ceļš aizsākās 2005.gadā.


Daiga Konošonoka - Sananda
"Joga man palīdzējusi iegūt tādu "dzīves garšu", kas padara pat visgrūtākās dzīves mācības vieglākas. Pateicoties jogai, e
smu pārliecināta, ka dzīve ir ikviens ikmazākais mirklis. Ja sirds un prāts to prot saskatīt, pozitīvā enerģija izgaismo visas dzīves situācijas. Tā es to jūtu, un tā es dzīvoju."

Daiga Konošonoka (Sananda) apguvusi jogas skolotājas izglītību starptautiskā skolotāju programmā, skolojoties pie atzītiem pasniedzējiem no Nīderlandes, Grieķijas, Vācijas, Itālijas, Izraēlas, Indijas. Daiga praktizē jogu kopš 2003.gada, sākumā apgūstot Integrālo, vēlāk Ajengāra un Krija jogu Latvijā un Indijā. Piedalās un vada starptautiskus seminārus un retrītus, īpaši interesējoties par meditāciju un dziedināšanu. Pašreiz ir Bhakti Marga akadēmijas pasniedzēja (Vācija) un turpina savu izglītību individuāli institūtā Indijā un pie sava skolotāja Paramahamsa Šrī Svami Višvananda.

Odrija Krūze
Aktīvi nodarbojas ar  jogu kopš 2008.gada, sākotnēji praktizējot Hatha jogu, vēlāk pievēršoties Kundalini jogai, kas tagad ir  Odrijas dzīves neatņemama sastāvdaļa. Apguvusi  jogas skolotāju apmācības kursu starptautiskas skolotāju programmas ietvaros.

"Joga ļauj  man paskatīties uz sevi un dzīves notikumiem no cita skatpunkta, tā sniedz mieru, enerģiju un veselību.  Nepārtraukti turpinu padziļināt savas zināšanas un attīstu sajūtas par ķermeņa, prāta, skaņas  un elpas mijiedarbību. Pašreiz apgūstu Sat Nam Rasayan meditatīvās dziedināšanas praksi. Papildus esmu beigusi aromterapijas kursus, iegūstot aromterapijas speciālistes kvalifikāciju, un turpinu pilnveidot dabīgās kosmētikas gatavošanas zināšanas un iemaņas. Ar prieku dalīšos savā pieredzē un zināšanās ar jums!"

Agnese Ķirsone - Randeep Kaur
"Kopš nodarbojos ar Kundalini jogu sevi apzinos kā daļu no Visuma - no spēka, kas radījis mani un visu pasauli. Diendienā mēs esam vienoti, neatkarīgi no tā, kāda ir konkrētā cilvēka pārliecība vai reliģija. Brīnums mani aizveda līdz šai gudrībai, deva iespēju vērot un mācīties, praktizēt, piedzīvot un atkal mācīties, es vienmēr tam būšu pateicīga. Joga ir ne tikai mainījusi manu uztveri un attieksmi pret dzīvi, bet arī palīdzējusi man uzlabot savu fizisko ķermeni. Dažbrīd vingrinājumi ir diezgan sarežģīti un šķiet, ka gribas padoties, bet labi padarīts darbs vienmēr ved uz panākumiem. Piemēram, vingrinājumu izpildes laiks man ir iemācījis pacietību un sapratni, ka mēs spējam kontrolēt savu prātu. Pēc nodarbības jūtams krietns enerģijas pieplūdums un rodas vēlme lieliem darbiem."

Dace Keiša - Dev Avtar Kaur
Daces garīgās attīstības ceļš aizsākās jau pusaudzes gados. Studējusi starptaustiskā jogas skolotāju programmā, kā arī "Apzinātas grūtniecības" jogas skolotāju programmā.

"Esmu divu bērnu māmiņa ar divām dažādām pieredzēm, kas ir devušas iespēju uz savas ādas izdzīvot divus dažādus ceļus, kā gaidīt un sagaidīt savu lolojumu. Tāpēc gluži dabiski pašas pieredze mani ir iedvesmojusi uz grūtnieču jogas nodarbību vadīšanu un savu zināšanu nodošanu tālāk, lai vairotu pozitīvu pieredzi jaunajām māmiņām un labu startu jaunajai paaudzei."

Ramona Gredzena
Praktizējoša Junga analītiskās psiholoģijas psihoterapeite, vada studijā jogu pret stresu un meditāciju.

"Paralēli profesionālajai darbībai jau vairāk kā 15 gadus joga un meditācijas prakse ir manas dzīves būtiska sastāvdaļa. Tas ir sevis izziņas un sakārtošanas ceļš, kas ļauj padziļināt izpratni par sevi, dod izturību, veselību un spēku sarežģītos dzīves brīžos, rada iekšēju mieru un līdzsvaru, kā arī drosmi ieklausīties un uzticēties savai intuīcijai. Ar prieku dalīšos savās zināšanās un pieredzē!"

Natālija Jakovļeva
Natālija vairāk kā desmit gadus vada hatha jogu un ir ājurvēdas masāžas speciāliste. Saņēmusi Svami Samarpananda svētību, mācījusies pie indiešu meistara Bal Mukund Singha, studējusi prānajāmu pie doktora Madavana (Vivekanandas jogas institūts, Indija). Anglijā apguvusi Dživamukti jogu (Deivids Laifs un Šerons Džennons, ASv) un Dunkanu Vongu (Madonnas skolotāju). Apguvusi vairākus jogas stilus un piedalījusies savas meistarības slīpēšanā pie vairākiem starptautiskiem pasniedzējiem neskaitāmos semināros par jogu un ājurvēdas masāžu. Natālija un joga ir viens vesels, no tā viņas nodarbībās iegūst katra topošā māmiņa, jaunietis un pieaugušais.

Agnese Beķere
Nokļūstot savā pirmajā nodarbībā, Agnese uzreiz izjuta to kā kaut ko savu, kas vairāk jāizzina un jāattīsta.

"Regulāri praktizējot jogu, esmu pilnīgāk un apzinātāk atklājusi gan savu ķermeni, gan prātu un apziņu, ko turpinu attīstīt katru reizi, nostājoties uz jogas paklājiņa. Saprotot, ka tā ir kļuvusi par manas dzīves neatņemamu sastāvdaļu, sajutu, ka vēlos dalīties ar savu mīlestību pret jogu arī ar citiem un esmu sertificēta jogas skolotāja. Joga ir nebeidzams ceļš un katrs no tās paņems sev tieši to, kas visvairāk nepieciešams. "


Dagnija Dilāne
Dagnija jau no bērnības aktīvi nodarbojas ar dejošanu, mākslas vingrošanu, orientēšanos, aerobiku, pilates, body-art līdz apjautusi, ka ķermenis un gars prasa ko citu - kaut ko vairāk.

"Sāku ar Hatha jogu, bet drīz apjautu, ka Kundalīni joga man sniedz lielāku pilnības sajūtu. Mani patīk, ka katra nodarbība var būt dažāda, ka var pielāgot sev noderīgo sarežģītības pakāpi. Uzmanību pievēršu asanu ietekmei uz iekšējo orgānu darbību un muskuļu nostiprināšanu. Īpaši skaista ir mūzika, kuras pavadībā notiek jogas prakse, iespēja izdziedāt mantras un pat izdejot sevi. Man patīk sevi vērot kā joga mani ved dzīvē un ļauj man augt!


Sandra Lasmane - Anand Atma Kaur

"Uzsākot ceļa meklējumus pie Sevis, Dieva, esmu izmēģinājusi vairākus instrumentus (Cigun, sakrālo ķermeņa ģeometriju, hatha jogu, mandalas dejas, sevis kā sievietes- Dievietes būtības izprašanu) un noslēgusi meklējumus ar Kundalini jogu, atklājot šo praksi kā ļoti strukturizētu, daudzpusīgu instrumentu (man kā praktizējošai grāmatvedei šī prakse ir ļoti saprotama:) ), kas man palīdz ikdienas dzīvē ienest disciplīnu kā pirmos soļus, lai varu vadīt savu prātu (apstādināt domu lēkāšanu) un veidot dzīvi saskaņā ar savu sirdsbalsi. Domāju, ka lielākās vērtības ir beznosacījuma Mīlestība un beznosacījuma Ticība. Tā ir gaisma, uz kuru ejot, lūdzu palīdzību Eņģeļiem. Ar savu pieredezi no visas sirds vēlos dalīties ar jums!"

Judīte Zapolska - Devta Hari Kaur 

"Mans jogas ceļš aizsākās pirms 9-10 gadiem, praktizējot dažādus jogas veidus. Savu pašrealizācijas ceļu atradu Kundalīni jogā, kas palīdz iepazīt dievišķo "Es" un aptvert, ka viss ir vienots un saistīts, un ka dievišķais ir tepat - dvēselē. Padziļināti interesējos par dažādām meditācijas un dziedināšanas praksēm, un vadu meditācijas grupās un individuāli. 
Iemācoties izprast un pārvaldīt savu ķermeni, domas, sajūtas un emocijas, cilvēks sāk apzināties pats sevi un otru cilvēku, attīstīt intuīciju, iepazīt esošo un mūžīgo! Tieši to piedāvā Kundalīni jogas nodarbības - ar krijām, elpošanas tehnikām, meditācijām, mantrām un enerģiju sajušanu. 
Īpašs prieks vērot, kā Kundalīni jogas un meditāciju praktizēšana cilvēkos maina attieksmi un dzīvesveidu, sniedzot enerģiju un piepildījumu, laimi un mieru. Jogas skolotājas sūtību saredzu arī sava garīgā vārda skaidrojumā - dievišķās plūsmas un eņģelisko enerģiju atmodināšana caur radošumu, laipnību un pārpilnību."


Izabella Reuta"Daya Yoga" studijas dibinātāja ir Dana Markēviča Krūmiņa - ieguvusi jogas skolotājas sertifikātu Integrālās Jogas Institūtā ASV, kuru dibināja ievērojamais jogas skolotājs Svami Satčidananda no Indijas (Integral Yoga Institute). Danai piešķirts Bakalaura grāds Alternatīvās medicīnas zinātnēs no Ņujorkas Štata Universitātes (New York State University) un diploms austrumu un klasiskās masāžas studijās (Swedish Institute of Massage and Allied Health Studies, Ņujorkā).