Mājas lapa Par studiju Pasniedzēji
Pasniedzēji Drukāt E-pasts

Inga Mendziņa
"Man joga ir veids, kā mācīties izjust mirkli un atbrīvot prātu no domām. Tā man palīdz labāk izprast cilvēkus un pasauli, tajā pašā laikā, atstājot vietu arī nezināmajam, tikai nojaušamajam."

Pašlaik Inga izglītojas psiholoģijā, kā arī ikdienā pilnveido sevi un savas zināšanas praksē. Joga ir kļuvusi par Ingas neatņemamu dzīves sastāvdaļu. Inga pasniedz Hatha jogas nodarbības un sniedz psihologa konsultācijas.

Roberts Brants - Lakshman Das
"Jēdzienam „Joga" ir daudz skaidrojumu, taču galvenais ir savienošanās, kad ķermenis, prāts un gars veido vienu veselumu. Tas ir ceļš pie sava augstākā es jeb Dieva daļiņas, kas ir katrā no mums. Un jo ciešāka šī saikne, jo vairāk dzīvē ienāk miers, prieks, mīlestība un laime.
Man parasti uzdod jautājumu, cik es ilgi nodarbojos ar jogu, bet neviens neprasa, cik ilgi es to vēl darīšu? Ja uz pirmo es atbildu nelabprāt, tad uz otro atbilde ir viena - vienmēr. Ar jogu nevar nodarboties, tas ir dzīvesveids un pašizziņas ceļš. Es esmu laimīgs, ja pēc manām nodarbībām redzu priecīgas sejas bez ikdienas rūpēm un raizēm, kad cilvēkiem smaids līdz ausīm, it kā būtu pabijuši citā dimensijā. Manās nodarbībās notiek darbs gan ar fizisko ķermeni, gan ar enerģētisko sistēmu."

Roberta jogas ceļš aizsākās 2005.gadā.


Daiga Konošonoka - Sananda
Sananda apguvusi jogas skolotājas izglītību starptautiskā skolotāju programmā, skolojoties pie atzītiem pasniedzējiem no Nīderlandes, Grieķijas, Vācijas, Itālijas, Izraēlas, Indijas. Daiga praktizē jogu kopš 2003.gada, sākumā apgūstot Integrālo, vēlāk Ajengāra un Krija jogu Latvijā un Indijā. Piedalās un vada starptautiskus seminārus un retrītus, īpaši interesējoties par meditāciju un dziedināšanu. Ir starptautiski sertificēta eņģeļu enerģijas terapeite. Pašreiz vada arī Bhakti Marga akadēmija (Vācija) kursus un regulāri turpina savu izglītību individuāli institūtā Indijā un pie sava skolotāja Paramahamsa Šrī Svami Višvananda.

"Joga man palīdzējusi iegūt tādu "dzīves garšu", kas padara pat visgrūtākās dzīves mācības vieglākas. Pateicoties jogai, esmu pārliecināta, ka dzīve ir ikviens ikmazākais mirklis. Ja sirds un prāts to prot saskatīt, pozitīvā enerģija izgaismo visas dzīves situācijas. Tā es to jūtu, un tā es dzīvoju."

Odrija Krūze
Aktīvi nodarbojas ar  jogu kopš 2008.gada, sākotnēji praktizējot Hatha jogu, vēlāk pievēršoties Kundalini jogai, kas tagad ir  Odrijas dzīves neatņemama sastāvdaļa. Apguvusi  jogas skolotāju apmācības kursu starptautiskas skolotāju programmas ietvaros.

"Joga ļauj  man paskatīties uz sevi un dzīves notikumiem no cita skatpunkta, tā sniedz mieru, enerģiju un veselību.  Nepārtraukti turpinu padziļināt savas zināšanas un attīstu sajūtas par ķermeņa, prāta, skaņas  un elpas mijiedarbību. Pašreiz apgūstu Sat Nam Rasayan meditatīvās dziedināšanas praksi. Papildus esmu beigusi aromterapijas kursus, iegūstot aromterapijas speciālistes kvalifikāciju, un turpinu pilnveidot dabīgās kosmētikas gatavošanas zināšanas un iemaņas. Ar prieku dalīšos savā pieredzē un zināšanās ar jums!"

Agnese Ķirsone - Randeep Kaur
"Kopš nodarbojos ar Kundalini jogu sevi apzinos kā daļu no Visuma - no spēka, kas radījis mani un visu pasauli. Diendienā mēs esam vienoti, neatkarīgi no tā, kāda ir konkrētā cilvēka pārliecība vai reliģija. Brīnums mani aizveda līdz šai gudrībai, deva iespēju vērot un mācīties, praktizēt, piedzīvot un atkal mācīties, es vienmēr tam būšu pateicīga. Joga ir ne tikai mainījusi manu uztveri un attieksmi pret dzīvi, bet arī palīdzējusi man uzlabot savu fizisko ķermeni. Dažbrīd vingrinājumi ir diezgan sarežģīti un šķiet, ka gribas padoties, bet labi padarīts darbs vienmēr ved uz panākumiem. Piemēram, vingrinājumu izpildes laiks man ir iemācījis pacietību un sapratni, ka mēs spējam kontrolēt savu prātu. Pēc nodarbības jūtams krietns enerģijas pieplūdums un rodas vēlme lieliem darbiem."

Dace Keiša - Dev Avtar Kaur
Daces garīgās attīstības ceļš aizsākās jau pusaudzes gados. Studējusi starptaustiskā jogas skolotāju programmā, kā arī "Apzinātas grūtniecības" jogas skolotāju programmā.Vada jogu gandrīz desmit gadu garumā.

"Esmu divu bērnu māmiņa ar divām dažādām pieredzēm, kas ir devušas iespēju uz savas ādas izdzīvot divus dažādus ceļus, kā gaidīt un sagaidīt savu lolojumu. Tāpēc gluži dabiski pašas pieredze mani ir iedvesmojusi uz grūtnieču jogas nodarbību vadīšanu un savu zināšanu nodošanu tālāk, lai vairotu pozitīvu pieredzi jaunajām māmiņām un labu startu jaunajai paaudzei."

Ramona Gredzena
Praktizējoša Junga analītiskās psiholoģijas psihoterapeite, vada studijā jogu pret stresu un meditāciju.

"Paralēli profesionālajai darbībai jau vairāk kā 15 gadus joga un meditācijas prakse ir manas dzīves būtiska sastāvdaļa. Tas ir sevis izziņas un sakārtošanas ceļš, kas ļauj padziļināt izpratni par sevi, dod izturību, veselību un spēku sarežģītos dzīves brīžos, rada iekšēju mieru un līdzsvaru, kā arī drosmi ieklausīties un uzticēties savai intuīcijai. Ar prieku dalīšos savās zināšanās un pieredzē!"

Natālija Jakovļeva
Natālija 20 gadus vada hatha jogu un ir ājurvēdas masāžas speciāliste. Saņēmusi Svami Samarpananda svētību, mācījusies pie indiešu meistara Bal Mukund Singha, studējusi prānajāmu pie doktora Madavana (Vivekanandas jogas institūts, Indija). Anglijā apguvusi Dživamukti jogu (Deivids Laifs un Šerons Džennons, ASv) un Dunkanu Vongu (Madonnas skolotāju). Apguvusi vairākus jogas stilus un piedalījusies savas meistarības slīpēšanā pie vairākiem starptautiskiem pasniedzējiem neskaitāmos semināros par jogu un ājurvēdas masāžu. Natālija un joga ir viens vesels, no tā viņas nodarbībās iegūst katra topošā māmiņa, jaunietis un pieaugušais.


Dagnija Dilāne - Ram Dharam Kaur
Dagnija jau no bērnības aktīvi nodarbojas ar dejošanu, mākslas vingrošanu, orientēšanos, aerobiku, pilates, body-art līdz apjautusi, ka ķermenis un gars prasa ko citu - kaut ko vairāk. Ir sertificēta masiere un jogas pasniedzēja.

"Ar jogu nodarbojos desmit gadus, kad sapratu, ka sajūta pēc nodarbības sniedz daudz bagātāku sajūtu - ne tika ķermenis ir saņēmis pozitīvu lādiņu, bet lielākais ieguvējs ir prāts un sirds. Esmu starptautiski seritficēta jogas skolotāja, ieguvusi Nuad Thai Bodywork sertifikātu. Iegūtās zināšanas radīja interesi pētīt jogas un austrumu medicīnas ietekmi uz ķermeni. Mans garīgais vārds - Ram Dharam Kaur - nozīmē Dieva līdzgājējs pa taisnības un godīguma ceļu. Tāds ir kļuvis arī man jogas un dzīves ceļš. Labprāt dalīšos ar senām zināšanām un praktiskām metodēm."

Sandra Lasmane - Anand Atma Kaur
"Uzsākot ceļa meklējumus pie Sevis, Dieva, esmu izmēģinājusi vairākus instrumentus (Cigun, sakrālo ķermeņa ģeometriju, hatha jogu, mandalas dejas, sevis kā sievietes- Dievietes būtības izprašanu) un noslēgusi meklējumus ar Kundalini jogu, atklājot šo praksi kā ļoti strukturizētu, daudzpusīgu instrumentu (man kā praktizējošai grāmatvedei šī prakse ir ļoti saprotama:) ), kas man palīdz ikdienas dzīvē ienest disciplīnu kā pirmos soļus, lai varu vadīt savu prātu (apstādināt domu lēkāšanu) un veidot dzīvi saskaņā ar savu sirdsbalsi. Domāju, ka lielākās vērtības ir beznosacījuma Mīlestība un beznosacījuma Ticība. Tā ir gaisma, uz kuru ejot, lūdzu palīdzību Eņģeļiem. Ar savu pieredezi no visas sirds vēlos dalīties ar jums!"

Linda Straume
Linda ir Gongu Meistare, Latvijas Kultūras akadēmijas docētāja, docējusi arī LU Moderno valodu fakultātē, Lutera akadēmijā u.c. Uzstājusies starptautiskās zinātniskās konferencēs, vada seminārus par kultūrvēstures un kultūru saskarsmes jautājumiem. Gonga spēli apguvusi pie gongu meistara Dona Konro (ASV) u.c.

Sarmīte Šmite
Sarmīte ir personīgas izaugsmes kursu pasniedzēja, kas nodarbībās praktizē dažādas meditācijas, un sertificēta regresijas terapeite.


Mārīte Sterniņa
Mārīte ir sertificēta Ciguna instruktore, Meistara Sjui Mintana personīgā skolniece.

"Cigunu praktizēju 10 gadus. Šī prakse man ir palīdzējusi labāk izprast sevi un citus cilvēkus, esmu apguvusi unikālus pašatveseļošanās vingrinājumus, ieguvusi zināšanas, kā sevi attīstīt. No sirds aicinu apmeklēt Ciguna nodarbības, jo viss, ko jūs uzzināsiet, iegūsiet, iemācīsieties, vienmēr paliks kopā ar jums. Praktizējot, attīstāt sevi un iegūstat veselumu, viedumu un spējas. Mīļi gaidīti!"

Sanita Matule
Sanita ir sertificēta aromterapijas praktiķe, prakse 10 gadi. Apguvusi ēterisko eļļu pieredzi pie vācu naturopāta, dziednieka Tomasa fon Rotenburga, "Aromprocessing" pie psiholoģijas zinātņu doktores, aromterapeites I. Grigorjevas, Sanktpēterburgas „Aromatherapy Clinic" Institūta profilaktiskās aromterapijas kursu, Franču Zinātniskās aromterapijas skolas Olfaktoterapijas kursu; herbāliste un mežsaimniece.

Daiga Meirāne
Daiga is sertificēta jogas skolotāja. Vada Multi jogu un Jogu nidru jeb dziļo relaksāciju.

"Praktizēju personalizētu jogas pieeju. Viennozīmīga sadarbība nodarbības laikā! Nodarbības mēdz būt ar dažādu slodzes intensitāti. Āsanu sarežģītību piemēroju jebkuram gribētājam. Man tuvais T.K.V.Desikačars teicis par Vini jogu: "Joga ir noslēpums. Tas nenozīmē vienu un to pašu visiem." Uzskatu, ka cilvēks var visu, varbūt ne šodien, ne rīt, bet var!"


Mina
Mina
ir sertificēta un svētīta skandēšanas grupu vadītāja. Gandrīz desmit garu garumā vada Om Skandēšanas/ Om Chanting vakarus.

"
Mīlu un praktizēju OM Chanting, jo to ir devis mans garīgais skolotājs Svami Višvananda. Caur to es gūstu ne tikai pati, bet arī veicu kalpošanu un palīdzu visai pasaulei, izplatot OM attīrošo un dziedinošo beznosacījumu mīlestības vibrāciju, jo enerģijai nav robežu."


Mārtiņš Baude - Kailašs

Mārtiņš ir sertificēts Ātma krija jogas skolotājs, kurš apguvis zināšanas akadēmijā Vācijā ("Bhakti Marga Academy).

Kristīne Miklašēvica - Vībhavarī
Kristīne gandrīz desmit gadus nodarbojas ar dziedināšanu un Reiki, saņēmusi Apgaismota Meistara svētību dziedināšanā. Vada dziedināšanas prakses nodarbības.


Malvīne Ābola
Malvīne ir sertificēta kosmetoloģijas speciāliste un ir saņēmusi dažādus sertifikātus dabiskās kosmētikas un ēterisko eļļu izpētes un pielietošanas jomā. Viņa individuāli konsultē arī par eļļu un pārtikas produktu ietekmi uz organismu.


"Daya Yoga" studijas dibinātāja ir Dana Markēviča Krūmiņa - ieguvusi jogas skolotājas sertifikātu Integrālās Jogas Institūtā ASV, kuru dibināja ievērojamais jogas skolotājs Svami Satčidananda no Indijas (Integral Yoga Institute). Danai piešķirts Bakalaura grāds Alternatīvās medicīnas zinātnēs no Ņujorkas Štata Universitātes (New York State University) un diploms austrumu un klasiskās masāžas studijās (Swedish Institute of Massage and Allied Health Studies, Ņujorkā).